Wpis z mikrobloga

Wolno oddać kobiecie, ale z taką samą siłą, z jaką ona was uderzyła.


@janeeyrie: mężczyzna mężczyźnie też można oddać tylko z taką samą siłą? Czy nie jesteś zwolenniczką równouprawnienia i można bić mocniej?
  • Odpowiedz
  • 44
@janeeyrie Raczej jeśli ktos uderzy to nalezy oddac mocniej, żeby sie opamiętał. Masz miarke sily w dloni? Jesli ktos bije mocniejszego to niech sie liczy, że dostanie #!$%@? i tyle.
  • Odpowiedz
nie miała. Nikt nie ma prawa nikogo bic, co ty #!$%@? w Łodzi się wychowałeś czy gdzie?


@BajerOp i takiego idealistycznego #!$%@? nie lubię. Owszem nikogo nie można bić za obrazę slowną, takie są zasady, ale różne okoliczności są i różni ludzie i o tym mówi @zagu. Trzeba to brać pod uwagę bo to co mówisz ty vs. to co mówi @zagu to jest typowe "teoria vs. praktyka".
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@janeeyrie: jak kobieta nie chce dostać #!$%@? to niech dwa razy przemyśli podnoszenie ręki będąc na straconej pozycji. Kto jest winny przyjścia z nożem na strzelaninę?
  • Odpowiedz
Czyli uważasz, że jeżeli facet traktował jak szmatę to nie miała prawa sprzedać mu liścia?


@zagu: Nie miała. Masz prawo bronić się przy pomocy siły tylko i wyłącznie gdy jest zagrożone twoje zdrowie, majątek, bądź zdrowie lub majątek kogoś innego. Tu nie ma miejsca na żadną dyskusję, że życia nie znasz, czy inne gówno oznaczające, że nie masz argumentów.
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: Może niepopularna opinia (na wykopie) ale oddać dziewczynie (w moim przypadku ogólnie komukolwiek) to zniżenie się do poziomu mułu... Ci co tak spamują ,,o boże skoro ona Cię zaatakowała to trzeba oddać żeby zaznała łaski pana"... ja facetowi bałbym się oddać żeby chłopa nie upośledzić a co dopiero dziewczynie xD
Zaraz mnie zaspamują ,,hehe whiteknighte spermiage" ale mnie osobiście to triggeruje jak ktoś spamuję ,,KURCZAKI SKORO CIEBIE KTOS UDERZYL
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eoon: Wystarczy wyciągnąć głowę z własnej dupy, żeby zobaczyć że świat wykracza daleko poza sferę komfortu każdego z nas. Z patologią nie mam wiele wspólnego, ale skrajne przypadki o których mowa to tak - patologia w różnym tego słowa znaczeniu. Czy to kwestie związane z przemocą psychiczną, czy mobingiem (który też w sumie nią jest), czy choćby z sytuacją kiedy jakiś nabuzowany #!$%@? przyprze Cię do muru odcinając jedyną drogę
  • Odpowiedz
@zagu Zakładasz, że traktował ją jak szmatę. Nie to wynika z obrazka, z obrazka wynika, że poczuła się urażona. Równie dobrze mógł spytać kto jest ojcem tego pięknego dziecka a ona była w złym humorze
  • Odpowiedz