Wpis z mikrobloga

ja tam nie wchodze w problemy obcych mi par i oczekuje tego ze nikt mi nie wchodzi w moje zycie sexualne
chca sie nap... to niech sie bija, najczesciej sie konczy na 1, nawzajem sobie dadza w morde i spokoj

najczesciej za cos takiego ze postronni jeszcze by dali w morde tej glupiej krwie XD

ogolnie trzeba oddac bo idiotka bedzie wyciagac do was lapy przy kazdej mozliwej okazji, cos jej sie
@niekompalityca: To chyba zależy. Bo jak ci przywali raz i nie zareagujesz to może uznać, że jej agresja jest właściwym sposobem na rozwiązywanie problemów i będzie się to mogło powtarzać. Dziwnie też piszesz, że jakby jakaś agresywna kobieta cię biła otwartymi pięściami to byś się zastanawiał nad oddaniem. Nie kumam tego myślenia, tworzysz w ten sposób pewną patologię, a mianowicie jak ktoś zobaczy sytuację, że baba bije chłopa na ulicy i
To chyba zależy. Bo jak ci przywali raz i nie zareagujesz to może uznać, że jej agresja jest właściwym sposobem na rozwiązywanie problemów i będzie się to mogło powtarzać.


@Cyprok: w dalszym ciągu oddawanie mocniej żeby miała nauczkę nie jest właściwym rozwiązaniem a co do dalszej wypowiedzi to nie za bardzo wiem o co ci chodzi. Mógłbyś się bardziej sprecyzować?
@Zielonykubek: W jaką część uderzyć, żeby nic nie uszkodzić? Plaskacz z backhandu? Paskiem przez dupę? Czy jak się rzuca ze szponami to rękę ukręcić? Czy może #!$%@?ć przed taką idiotką agresywną? Bo niby beka jak byłem świadkiem jak się rzuciła z pazurami na typa, ale w sumie to nie wiadomo co robić. Pomaga na pewno fakt, że jestem elitarnie silny, więc odpowiedzialnie byłoby spacyfikować nie uszkadzając.
@Zielonykubek: ja uwazam, że jedyny przypadek, aby uderzyc faceta to, gdy sie dobiera do kobiety bez jej zgody. Najgorsze, ze jakby facet tez to zrobil w podobnej sytuacji to i tak pewnie bylby uznany za winnego. Życzę Wam panowie, aby dla Was tez było rowne traktowanie
Czyli uważasz, że jeżeli facet traktował jak szmatę to nie miała prawa sprzedać mu liścia? Oczywiście, że mogła się spodziewać rewanżu, ale w tej sytuacji to raczej nie było za darmo.


@zagu: japa cucku
@janeeyrie:

Wolno oddać kobiecie, ale z taką samą siłą, z jaką ona was uderzyła. Czyli słabo, tak żeby nie wybić zębów ani nie zostawić siniaków.


A ile to energii będzie mierzonej w KJ? ¯_(ツ)_/¯

Ja osobiście uważam, ze brak kontroli nad emocjami i znizanie się do ataku fizycznego po zakończeniu dojrzewania i stabilizacji hormonalnej powinien zakończyć się na wizycie u psychiatry.
I w takiej sytuacji można oddać, a jak mocno to