Wpis z mikrobloga

Ale tu sie wylało wiadro pomyj na tę gierkę. Czy tylko ja jestem niedzielnym graczem i jaram się fabułą, klimatem, kolorystyką, miastem. Natrafiłem na jakies graficzne bugi w stylu, że siedzi 2 gości na 1 krześle, albo raz miałem dialog misji i do tego telefon do mnie zadzwonil i mi się nałożyły 2 głosy, ale poza tym ta gierka ma taki klimat, że bardzo przyjemnie się gra. Może nie wypada, żeby w tak napompowanej grze były takie błędy, ale z drugiej strony pomijane są tutaj wszystkie zalety jakie cyberpunk posiada, a też jest ich sporo ;)
Ps. PC rtx2060 super, ryzen 5 3600 here - 50-70 fps na ultra full hd bez ray tracingu. Na wyłączonym ray tracingu bo wpieprza fpsy jak cholera.
#cyberpunk2077
Pobierz marar - Ale tu sie wylało wiadro pomyj na tę gierkę. Czy tylko ja jestem niedzielnym ...
źródło: comment_1607979045VcExaiLJ39eMW49F5NYyql.jpg
  • 25
@marar ja też się jaram gierka, w sumie to #!$%@? na resztę co pisze że "eeee #!$%@? gra zbugowana, npc nie ucieka przed strzałem a w realu by uciekał, nie da się grać" Ja się cieszę z gierki, miasto i pustynia pękną, stabilne 30fps na średnich R9 380. Klatkuje tylko podczas jazdy autem gdy lokacja się doczytuje.
Czy tylko ja jestem niedzielnym graczem i jaram się fabułą, klimatem, kolorystyką


@marar: Tylko ta gra miała być czymś więcej niż grą dla niedzielnych graczy. Niedzielni gracze mają pełno gierek jak Far Cry czy inne Watch Dogsy.