Wpis z mikrobloga

Osoba czarnoskóra w USA jest bezpodstawnie zatrzymana i przeszukana? Hehe przecież 13% popełnia 50% przestępstw więc o co ci chodzi hyhy

Policjant po zapoznaniu się ze sprawą podejmuje środki ochrony ofiary? Eeeee co z tego że 92% osób oskarżonych o przemoc domową to mężczyźni, nie można generalizować

# #
#dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #blackpill #redpill #bekazprawakow #przegryw #bekazprzegrywow
LubiePieski - Osoba czarnoskóra w USA jest bezpodstawnie zatrzymana i przeszukana? He...

źródło: comment_1607967672glPLzgSRwiu2cRwnJvpHAh.jpg

Pobierz
  • 32
92% osób oskarżonych o przemoc domową to mężczyźni, nie można generalizować


@LubiePieski: to że sprawcami przemocy domowej w 92% są mężczyźni (co i tak prawdą nie jest), nie znaczy że 92% mężczyzn to sprawcy przemocy domowej. Ty tak podstawowej logiki nie pojmujesz?
@dioxyna: to trochę jak z karą śmierci, najchętniej bym wszystkich morderców skazał na nia i sam wykonał wyrok. Ale co gdy na 100 oskarżonych będzie 10 niewinnych? 10% to odsetek fałszywych zgłoszeń o gwałt, więc... Dalej ma uzasadnienie? No nie. Nie rozumiem więc czemu się tak cieszycie - jako kobiety - z prawa gdzie policjant jest sędzią. Bo wiecie, jak policjant jest sędzią na ulicy i was leje gazem to jest
@Ganicjusz: chcesz powiedzieć, że nikogo nie można za nic karać, bo może zostać np wrobiony? Wiesz ile kobiet na świecie ginie z rąk partnera/byłego/rodziny? Wiesz kiedy kobietom się najbardziej obrywa? Kiedy chcą od patusa odejść. I w sumie nie obchodzi mnie kto bije, jak patusem jest kobietą i np bije dzieci to też ją na otrzeźwienie trzeba wywalić z chaty. Proste. To nie jest przeznaczone tylko wobec mężczyzn.
@dioxyna: nie odpowiedziałaś na ani jedno moje pytanie.

Co gdy dziecko zadzwoni że je matka bije? Policja wyrzuci matkę z mieszkania? Nie pytam jak powinno być tylko jak jest

Kiedy chcą od patusa odejść


Widziały gały co brały, trza było sobie wziąć cichego wykopka, a nie patusa, łobuza co kocha bardziej
@dioxyna: kobieta ma problem z patusem, ja potrafiłem skończyć jeden związek z borderem, drugi z oszustką, nikog nie prosiłem o pomoc żeby jej cokolwiek skonfiskowano bo mi krzywdę robią

takie #!$%@?, ciężko komuś odejść od patusa, ale za to łatwo go #!$%@?ć z jego mieszkania i w nim jeszcze zostać

I jest to warte ofiary z niesłusznych oskarżeń, ja #!$%@?. Jezu, co ja czytam
@dioxyna: sytuacja z tego tygodnia, typ wyszedł z domu, wraca do domu i się okazuje ze ma założoną niebieską kartę i zakaz wstępu do domu bo policja tak powiedziała, po tym jak uwierzyła kobiecie na slowo, procesu i śledztwa nie było a wyrok zapadł

I ty mi mówisz że 1 fałszywe oskarżenie na 10 to ofiarą godna poświęcenia no #!$%@? mać

czy chcesz być sądzona przez policjanta w jakiejkolwiek formie?
@Ganicjusz: Ty to Ty, każdy jest inny, a Ty nie jesteś każdym. Wiesz, że kiedy kobiety chcą skończyć właśnie wtedy najczęściej są zabijane przez partnerów? Niesłuszne oskarżenia powinny być też karane, ale to nie znaczy, że patusów OBOJĘTNiE jakiej płci trzeba zostawić bezkarnie.
Wiesz, że kiedy kobiety chcą skończyć właśnie wtedy najczęściej są zabijane przez partnerów?


@dioxyna: Kto ci tak powiedział? Te zabite?

Jeśli zostało to udowodnione to znaczy że mordercy zostali doprowadzeni przed oblicze sądu. Mimo wszystko proszę o źródło.

Niesłuszne oskarżenia powinny być też karane, ale


@dioxyna: ale nie są

to nie znaczy, że patusów OBOJĘTNiE jakiej płci trzeba zostawić bezkarnie.


@dioxyna: dokładnie, dlatego powinni zostać postawieni przed oblicze wymiaru