Wpis z mikrobloga

Nosz kurde :D

W tym roku moim mikołajem był szanowany Pan ... @SKYFander ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Siadło Ci to niesamowicie, paka udana w 100% :) Jakbyś mi czytał w myślach
Na początku po rozpakowaniu (podwójnie) paki, ujrzał się mym oczom piękny list, za który Ci serdecznie dziękuje :D

A dalej no cóż... Nie spodziewałem się tak bogatej paki :)

Poduszka mnie położyła na łopatki, w momencie w którym ją zobaczyłem pojawił mi się tak niesamowity banan na twarzy, że nawet sobie nie wyobrażasz.
Termos, który wyświetla temperature na wieczku - wow, nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje i też z pewnością się przyda, patrząc na fakt, że ostatnio #yerbamate zastąpiła chwilowo kawę, a termosik na biurku to super wygoda - także też w 100% trafione! :D
Książka do projektów arduino - będzie co robić podczas przerwy świątecznej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O książce Hansena słyszałem i była gdzieś w mojej kolejce do przeczytania, słyszałem sporo opinii, że jest bardzo dobra, więc widzę że research był robiony przed zakupem :D
No i za osłodzenie paki również serdecznie dziękuje, przez okres zimowy gruby tyłek na pewno trochę urośnie, ale na wiosnę raczej uda się spalić tak jak pisałeś ()

Jeju no nie wiem jak mogę Ci podziękować, serio mega trafiłeś!

Dziękuje!

#wykopaka #pokapake #pokazpaczke
tonamini - Nosz kurde :D 

W tym roku moim mikołajem był szanowany Pan ... @SKYFand...

źródło: comment_1607947440NQ4NKgNYipRKunlMSXCeUy.jpg

Pobierz
  • 18
Ej, a o co chodzi z tymi paczkami? Jest jakies miejsce gdzie sie ludzie zapisują i kazdy dostaje losowa osobe ktorej wysyla paczke? Cos jak mikołajki w szkole?