Wpis z mikrobloga

Taka mam rozkmine z ta gra - czy nikt w CD Projekt nie przewidzial tego jak to sie skonczy? Przeciez wystarczylo wziac to ps4 albo xboxa odpalic gre i pograc godzine zeby zobaczyc mnostwo niedorobek i bledow. Czytalem, ze 70% sprzedanych egzemplarzy jest wlasnie na te konsole wiec czego oni sie spodziewali? Ze co sie stanie? Ze gracze powiedza ok spoko, jest git? Tam serio nie bylo nikogo kto by powiedzial, ze to sie nie przyjmie i beda problemy, ze juz lepiej znowu przelozyc premiera niz wypuscic takie gowno?

#cyberpunk2077 #cyberpunk
  • 9
@Burkhard: A myśli, że co powinni zrobić? "Przełożymy o 2 lata, żeby dopracować gierkę"? To jest biznes. Ja wiem, że tutaj wielu uważa, że gamedev to pasjonaci, albo że CDP to pasjonaci. Ale to jest biznes. Tu nikt nie podejmuje decyzji na zasadzie "czy to jest dobra gra", tylko "czy wypuszczając taką grę zyskamy więcej niż stracimy". Oczywiste jest to, że oni ogrywali wersje na starych konsolach i byli świadomi jak
@TempDB: No ale wlasnie o tym mowie, wydaje mi sie ze wlasnie biznesowo zyskaliby wiecej wypuszczajac gierke w styczniu/lutym niz teraz. Akcje spadly prawie 50% kilka dni od premiery, mysle ze przekladajac gre straciliby mimo wszystko mniej. A zapowiadaja ze juz beda patche ktore naprawia wiekszosc bugow wlasnie w styczniu/lutym.

No ale moze masz racje, moze brali to pod uwage i rachunek i tak wyszedl im lepszy odwalajac taka maniane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Burkhard: czemu zysk przekladasz na akcje?
Bylo rozliczenie roczne?
To byly spekulacje gejmingowych swirow ktorzy pierwszy raz kupili akcje i mysleli ze to bedzie roslo do konca swiata.
Gielda tak nie wyglada.

To ze wypuscili to najprawdopodbniej gora miala w kalendarzyku i nie sluchali ludzi ktorzy realnie nad tym pracuja.

Wszystkie te bledy co gracze wykryli cdpr mieli pozglaszane, takze glupia decyzja gory. Tak bym to nazwal.
@Burkhard:
1. Ta gra po naprawie wszystkich bugow i tak nie bedzie swietna (a dla gracza z wymaganiami nawet 7/10), wiec mogliby i o kolejny rok przelozyc to by wyszli gorzej na tym.
2. Jak widac cd pr ma tyle fanatycznych wyznawcow + teraz sie ciagle o nich pisze i memuje, ze i tak nie wyjda na tym zle.