Wpis z mikrobloga

Ogolnie ten kolo mnie zaczyna tozwalac. Ma spoko filmy, ale zaczyna coraz bardziej pieprzyc :) - tu daje swojej siostrze Murano v6 i jaki to zajebisty motor - tak zajebisty, ze przy 180 mamy rozwalone katy, usterki ukladu wydechowego, cos majstrowane przy misce i pewnie pare innych. Auto cudo :) - oczywiscie katalizatory 0o namowie innego specjalisty - Coobcia - poszly do wywalenia. Wspaniale.

Niby to nie moja sprawa, ale jak siostra do tej pory #!$%@? Corsa, to co ludzie maja z tym kompleksem malych aut. Nie kapuje tego. Kupie se v6 Murano bo moge - niby tak, ale to malo rozsadne. Rozsadne sa tylko 3 marki. Ogolnie tego typu auta, to proszenie sie o problemy, ciekaw jestem gdzie siostra kupi opony :) "o, mam tu fajne takie, Niemiec plakal jak wyrzucal" itd, itd. Szkoda, bo lubilem goscia, ale coraz bardziej odlatuje.

#samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa #wujekdobrarada
  • 7
Kupie se v6 Murano bo moge - niby tak, ale to malo rozsadne. Rozsadne sa tylko 3 marki


@Student_AWAS: dlaczego uważasz że w kwestii motoryzacji każdy musi się kierować rozsądkiem? Akurat nie chodzi o Murano, ale o jakiekolwiek auto, jest jakiś przepis który nakazuje kierować się rozsądkiem kwestii samochodów?
@Student_AWAS: czy rozsądnym posunięciem jest narzucanie innym, kierowanie się rozsądkiem w doborze auta? Domyślam się jakiej odpowiedzi mi udzielisz, więc nie musisz tego robić, ale być może skłonie Cię do refleksji w domowym zaciszu, bądź w fotelu rozsądnego auta.