Wpis z mikrobloga

@CichySzelestOka: pachnie jak ciasto grejpfrutowe. Jest jednocześnie słodki pod spodem i gorzki na wierzchu, a ta gorzkość to 1:1 zapach świeżo obieranego grejpfruta/gorzkiej pomarańczy. Parametry przeciętne, trwałość ok 4-5 godzin, możliwe że w lecie radzi sobie lepiej.
  • Odpowiedz
@Marmite: Jaki masz batch i rozlewnie? Bo ja właśnie odebrałem swoje 2 flakony i trochę się zdziwiłem że opakowanie i folia są w perfekcyjnym stanie (co przy leżakowaniu na magazynie przez 10lat jest dziwne) dodtakowo batch wskazuje na 07/2020, wiem że mogą się powtażać co 10 lat,
Dodatkowo na jednym ze zdjęć w internetach widziałem flakon Made in France, a mój jest PUIG Made in Spain
@Szamil_Basajev: @
  • Odpowiedz
@Zabi96: ja póki co mam tylko tester kupiony 2 miesiące temu (ten z eglamour z nowego rzutu właśnie do mnie leci ( ͡° ͜ʖ ͡°)), w ogóle śmieszna sprawa była z tym flakonem co tutaj opisywałem https://www.wykop.pl/wpis/52767469/odebralem-dzis-paco-rabanne-ultrared-men-i-tak-sie/
Batch u mnie (02021) również wskazuje na 07/2020, ale po prostu założyłem że się powtarza co 10 lat. Flakon jest PUIG made in Spain.
Może go znowu produkują, kto
  • Odpowiedz
@Zabi96: odebrałem właśnie i wszystko jest tak samo jak na tym testerze. Cóż... wygląda na to że chyba serio zaczęli go znowu produkować xD szkoda że przepłaciłem 7 dyszek 2 miesiące temu w takim razie xD
  • Odpowiedz