Wpis z mikrobloga

Witaj, mam do ciebie prośbę, przeczytaj poniższy tytuł filmu Atora. Teraz jeszcze raz, nie rozumiesz jak można siać brednie tego sortu?
Ja też nie, zdjęcie szopki jest w komentarzu, osobiście mi się nie podoba, ale k%rwa m%ć doszukiwanie się w nawiązaniach do sztuki starożytnej tego co gruby to jest k%rwa nieporozumienie.

#ator #pracowniktvn #bekazpodludzi #bekazprawakow ##!$%@? #4konserwy #neuropa #kosciol #szury
Javert_012824 - Witaj, mam do ciebie prośbę, przeczytaj poniższy tytuł filmu Atora. T...

źródło: comment_1607863255BE3tnOBoo1HEM9l2Yxd7Ev.jpg

Pobierz
  • 15
@Czcigodny_pOOtas: tak, zgadzam się.z tym że w religii musi być coś tajemniczego ale jako państwo papieskie nie powinni udziwniać. Nawiązania do starożytnych wierzeń czy stricte cyberpunkowe. Serio i komu ma się to niby podobać? Chyba tylko młodzieży
@Javert_012824: Odpaliłem film, przesłuchałem i jak zwykle pieprzy od rzeczy, no ale wyskakiwanie z teoriami znowu co do papieża, że ma wpływ na to jakie pomniki stają, ma ogólnie wpływ na wszystko a jeśli nie ma to źle o nim świadczy. Szkoda że Ator tak nie myśli gdy chodzi o Wojtyłę i to co się odpieprzało za jego rządów w Watykanie...