Wpis z mikrobloga

Piszę o tym jeszcze raz bo w sumie support nvidii trochę mnie zlewa, czy zdarzają wam się mega dropy fps w cyberpunku i sound cracki? Nie wiem czy to kwestia mojego łącza czy nie. Niby 300Mb/s, po kablu, 0 utraty pakietów, 30 pingu do serwera, a FPS leci na łeb na szyje na dowolnych opcjach graficznych.
#geforcenow
  • 7
@Szramasek: miałem to samo. dzisiaj w nocy koło 2 jak wbiłem, to soundcracki i nagłe spadki do 5 fps były nie do zniesienia. nawet jak zmieniłem na medium, to niewiele to pomogło.
wbiłem dzisiaj rano po 11 i było znacznie lepiej, ale dalej takie coś się zdarza. no nie wiem jak dla mnie mega lipa. może te soundcracki to wina netu? mam 100mb/s na kablu
@Szramasek: 500mb/s po kablu i mam ping 40+ na każdym EU serwerze, dropy też się zdarzają, zresztą jak się wciśnie CTRL + ALT + F6 to widać jaka karta graficzna jest wpakowana i nie rozumiem, czemu to nie jest 3090, a 2080
U mnie cały czas w głośnikach trzeszczy nie ważne czy gram czy coś leci w menu. Podłączałem głośniki pod aux i dalej to samo. Ktoś ma jakiś pomysł?
@fef100: No właśnie jakość grafiki nie spada w ogóle. Wszystko ostre jak żyleta, tylko są cracki dźwięku, czasami ten dźwięk w ogóle znika na sekundę i spadają FPS'y. Dziwne, bo wiem, że niektórzy grają non stop 60 fps bez żadnego spadku nawet na moment nawet na wysokich/ultra.
@Szramasek: 500mb/s tutaj, bezpośrednio po kablu. Dźwięk trzeszczy niezależnie od pory, ale w godzinach 10-11 da się grać nawet satysfakcjonująco. Niestety poza tym czasem spadają klatki - również niezależnie od tego czy gram na ultra + rtx, czy gram na wysokich bez rtx. Po jakimś czasie (nie gram dużo) pojawiają się artefakty wywołane stratną kompresją video i nie da się grać wcale, bo gra staje się nieczytelna. Po opuszczeniu gry synchonizacja