Wpis z mikrobloga

Założyłem wczoraj tindera żeby sprawdzić czy te wpisy pod tagami to prawda. Dzisiaj usunąłem 30 par bo laski były cholernie nudne, bez dystansu, poczucia humoru i oczekiwały że tylko ja będę się starał utrzymać rozmowę. Większość dostała lewo bo nie chciało im się zrobić opisu, a potem skończyły się kandydatki. W konsekwencji usunąłem tindera. Macie rację mirki że coś złego się stało z laskami. 3 lata temu jak używałem to nawiązałem parę fajnych znajomości i długi związek. Teraz? Nie miałem nawet ochoty ciągnąć dłużej rozmowy z którąkolwiek... Jak przewija się je to wszystkie mają te same filtry ze snapa, ten sam makijaż i często gęsto link na insta, totalny brak perełek do których zawsze miałem nosa. Jestem wysoki, mam całkiem spoko mordę, wysportowaną sylwetkę , brak zakoli spoko pracę, całkiem niezłe zarobki po podwyżce, każdy kto mnie pozna to mnie lubi i teraz dajcie mi powód dla którego mam pajacować na tinderze przed różowymi. Zawsze traktuję drugiego człowieka jako równego sobie i pluję w mordę wszystkim tym którzy chcą czuć wyższość i władzę nad kimś innym, a na tinderze mam wrażenie że laski czują się lepsze. Chyba trzeba zająć się sobą i czekać na lepsze czasy, mam swoje cele w życiu i kobieta może być w nim tylko dodatkiem. #stopatencji #usuntindera
#tinder #niebieskiepaski
  • 6
dajcie mi powód dla którego mam pajacować na tinderze przed różowymi.


@tomo1111: Tzipa. A czekać możesz, będziesz jak Mark Twain, kawalerem z psem, bo żadne "lepsze" czasy nigdy nie nadejdą, bo degeneracja społeczna będzie się pogłębiać z roku na rok.
. Macie rację mirki że coś złego się stało z laskami. 3 lata temu jak używałem to nawiązałem parę fajnych znajomości i długi związek. Teraz? N


@tomo1111: całkowita racja piszę to już od dwóch lat
kiedyś naprawdę było lepiej