Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie, może mądre może głupie. Odkryłem w sobie ostatnio sporą skłonność do crossdressingu, lubię się przebierać w domu, ale jest to dla mnie kwestia czysto seksualna, bo na co dzień wolę być ,,męskim" sobą. Jednocześnie jestem też hetero, więc zastanawiam się - czy są kobiety, które akceptują takie upodobanie? Albo może nawet je to kręci? Jeśli tak, to gdzie je poznać, bo nie chciałbym zrzucać na kogoś takiej bomby np. po roku związku, wolę grać w otwarte karty :P

PS: dodaje drugi raz bo zapomniałem o tagach

#zwiazki #crossdressing #trans #rozowepaski #niebieskiepaski #falszywyrozowypasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd4993e7aca0b000b77f5ec
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Jak ze wszystkim, są osoby, którym się to podoba a są takie (zapewne większość), dla których jest to nieakceptowalne. Im bardziej dziewczyna "alternatywna" tj. zamiłowanie do anime, kolorowe włosy itp. tym większa szansa, że będzie to dla niej ok :)
  • Odpowiedz
BogataLoszka: Oj, takie kobiety to chyba ciężko aczkolwiek spotkałem się z kilkoma parami gdzie kobiety raczej udają że nie widzą co robi facet a nie że to jakoś akceptują. Sam zmagam się z fetyszyzmem transwestywicznym i wolę być sam niż obarczać tym jakaś bliską mi osobę a jednocześnie jest mi z tego trudno zrezygnować

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

  • Odpowiedz
OP: @Delirka: tak też myślę, żeby szukać kogoś bi, na pewno daje to większe szanse :)
@Gigamesh: oczywiście, nie zamierzam takiego tematu zaczynać na pierwszej randce, ale nie chciałbym też wystraszyć kogoś, z kim byłbym już w relacji. To jednak spora rzecz

Ja mam laskę która mnie akceptuje i nie narzeka na moje przebieranki w łóżku, a co do tego gdzie je znaleźć to w sumie nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To jesteś szczęściarzem, rozumiem, że byliście
  • Odpowiedz
1db25e5ee5b: Na zbiorniku nie polecam bo tam albo same kredyciary albo dostaniesz zdjęcie przyrodzenia z opisem czynności seksualnej a nie każdemu to się podoba i sporo tam jest facetów bi i homo i kobiety której szukasz raczej tam nie ma, Przez swój fetysz będziesz postrzegany zawsze zależy tylko na kogo trafisz, ale kiedyś czytałem artykuł we wprost o żonach transwestytów i z ich opowieści wyłaniał się obraz że może i mąż
  • Odpowiedz
NiewidomaDama: W sensie bardzo mi się podoba. ;-) Ogólnie nie widzę tego jako coś "niemęskiego", mężczyźni przez większość naszej historii ubierali się w rzeczy przypominające sukienki, kolorowe, obcisłe ciuchy, nakładali biżuterię, robili skomplikowane fryzury, makijaże etc. Dopiero w latach 90. XVIII wieku zaczął pojawiać się trend uproszczenia i stonowanych kolorów w europejskiej męskiej modzie. Część kobiet teraz to odstrasza, bo mamy taki kod kulturowy, ale myślę, że jest grupa kobiet, która
AnonimoweMirkoWyznania - NiewidomaDama: W sensie bardzo mi się podoba. ;-) Ogólnie ni...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja jestem ze swoją pół roku, z poprzednia rok, a jeszcze wcześniejsza 3 lata

Każda wiedziała przed związaniem się jak się ubieram żeby potem nie było niespodzianki
A wbrew pozorom jest całkiem sporo lasek którym to nie przeszkadza a w gronie moich znajomych najpierw się dowiadywały dziewczyny potem kumple
  • Odpowiedz