Wpis z mikrobloga

  • 83
@Roneth gral w wersję pc. Przeszedł 2 razy. Zdarzają sie błędy. Ale gra ogolnie super i ambitna. Trzeba poczekać na łatki a na dobrym kompie to masz stabilne 60fps z rt i 4k. Bardzo tez ładna jest stylowo/graficznie. No ale wersja z pc. Questy, strzelanie, rozwój postaci, auta, wszystko spoko
  • Odpowiedz
  • 19
@Grooveer ja nie rozumiem jednej rzeczy. Wiem ze gra wychodzi na ps4 tez. Ale ile #!$%@? lat mozna grac na konsoli 10-cio letniej za 2000 zł, teraz to nie wiem za ile mozna to kupić. Ps4 pro daje rade, to samo bylo w rdr2, zwykłe ps4 ledwo odpalało. Powinni wycofać juz ta generacje. A ze gra bedzie na poczatek do łatania bylo wiadomo, wiedźmin pol roku potrzebował. Oczywiście gra na premiere powinna
  • Odpowiedz
@Ancymoon1 Mam nadzieję, że nagle nie zacznie się odwracanie kota ogonem i mówienie, że wszyscy, którzy krytykują CP 77 i się im on nie podoba to na pewno prawacy triggerujący się na LGBT...
  • Odpowiedz
@Ancymoon1 Czyli te dziesiątki tysięcy użytkowników Reddita (głównie Amerykanów), którzy punktują we wpisach wszystkie problemy CP i nigdy niewyjaśnione kłamstwa CDPR to też przeciwnicy LGBT i robią to przez ich striggerowanie na polu seksualnym?
  • Odpowiedz
  • 3
@Trybun_Plebejski nie wszyscy na pewno. Przecież to oczywiste. Ale jak określić dokladna ilość procentowo. A ile osob daje recenzje i oddaje glosy a nigdy w ta gre nie gralo i nawet nie ma na czym. Taki problem Internetu
  • Odpowiedz