Wpis z mikrobloga

@Cogres: to nie jest mała firemka więc mogli ściągnąć laski ze wszystkich działów i walnąć im fotkę. Po drugie jak ktoś dostaje X razy więcej kasy to czasami nie da się tego przebić. Po prostu jak jakaś firma się uprze na pracowników i zacznie ich podkradać to nie ma zmiłuj. Firma woli zatrudnić nowych, bo koszty by były zbyt duże. Znam firmę gdzie pracowników szkolą, po szkoleniu pracują ileś czasu aż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Cogres: typie, te dziewczyny pewnie pracują w różnych działach, jeśli uważasz, że zwolnili tych dobrych programistów (to kwestia Januszerki CDPR) i w ich miejsce zatrudnili kobiety i przez to cyberpunk jest słaby to masz niezły system wyparcia rzeczywistości i/lub problem z nienawiścią do kobiety.

Gra niewypaliła przez to, że CDPR ma dewizę "skończona liczba studentów może zastąpić każdego", a nie przez "diversity"!
  • Odpowiedz
@captyn: po co piszesz o jakichś swoich wyimaginowanych problemach? Czy ja gdzieś napisałem coś o jakichś kobietach? Twoje urojenia kompletnie nikogo nie interesują. O jakiej ty faszysto nienawiści mówisz? Przychodzisz tu, obrażasz mnie jak jakiś nazista pisząc o swoich wymyślonych problemach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@captyn: po co piszesz o jakichś swoich wyimaginowanych problemach? Czy ja gdzieś napisałem coś o jakichś kobietach? Twoje urojenia kompletnie nikogo nie interesują. O jakiej ty faszysto nienawiści mówisz? Przychodzisz tu, obrażasz mnie jak jakiś nazista pisząc o swoich wymyślonych problemach.

@Cogres: jakich moich wyimaginowanych problemach? XD napisałeś kpiąco o diversity tak jakby to przez to przez to ta gra była słaba, teraz jeszcze wypierasz to, że to oznacza twoją
  • Odpowiedz
@captyn: faszyści jak i komuniści wmawiali ludziom rzeczy, których nigdy nie zrobili i nie napisali. Tak jak ty to robisz. To, że ty masz problem i wszędzie widzisz oblężoną twierdzę nie usprawiedliwia twojego faszystowskiego zachowania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@captyn: faszyści jak i komuniści wmawiali ludziom rzeczy, których nigdy nie zrobili i nie napisali. Tak jak ty to robisz. To, że ty masz problem i wszędzie widzisz oblężoną twierdzę nie usprawiedliwia twojego faszystowskiego zachowania.

@Cogres: 1. To że tak robili faszyści i komuniści to nie znaczy, że każdy kto tak robi jest faszystą/komunistą XD
2. To nie jest oblężona twierdza, w momencie gdy ty swoim postem atakujesz jakąś grupę,
  • Odpowiedz
@captyn: nie mam w zwyczaju prowadzić konkretnej dyskusji z osobami z oblężonej twierdzy, które wylewają we wpisach swoje zmyślone fantazje. Pisząc to co napisałeś wcześniej pokazałeś także, że jesteś homofobem i transfobem. Niestety z takimi osobami nie dyskutuję. Jak można zakładać czyjąś płeć na podstawie zdjęcia... ba jeszcze na dodatek ignorować niektóre płci widoczne na zdjęciu. Niestety powinienem dać #czarnolisto za takie poglądy.
  • Odpowiedz