Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Atreyu:

KOGO wy się do cholery pytacie o pozwolenie poza pierwszym obrazkiem? Mamę? XD


Tutaj chodzi o to że jak coś robisz poza tym co robi większość ludzi (#!$%@?, picie piwa i oglądanie telewizji) to zaczynasz naciskać na banieczkę świata który wmówiła im rodzina i media. Granie w gry - dzieciak, chodzenie na siłownie więcej niż dwa razy w tygodniu - sterydowiec z małym #!$%@?, weganin - dziwak, pewnie gej,
  • Odpowiedz
@TrisMegi o panie, u mnie bylo tak, ze obronilem sie i gralem. pamietam jak obronilem magisterkę i nagle mialem po pracy mnostwo czasu na opierdzielanie sie. wtedy mi sie jeszcze chcialo grac, czulem ta przyjemność, moglem sie nie odrywac 6 hrs od kompa. Mega beztroski czas, świetnie go wspominam.
  • Odpowiedz
a ludzie kochają plotkować o ludziach od nich gorszych czy lepszych co wpływa na relację na których może ci zależeć.


@to_jest_chyba_kurcze_zart: Serio komuś zależy na relacji z ludźmi, którzy krytykują jego hobby i to, jak spędza swój własny wolny czas...? Twardym trzeba być, a nie miętkim, i robić to, co się lubi, to Twoje życie i masz uszczęśliwiać siebie, nie mamę/brata/sąsiada/koleżankę kosztem swojego szczęścia.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@choochoomotherfucker:

Serio komuś zależy na relacji z ludźmi, którzy krytykują jego hobby i to, jak spędza swój własny wolny czas...? Twardym trzeba być, a nie miętkim, i robić to, co się lubi, to Twoje życie i masz uszczęśliwiać siebie, nie mamę/brata/sąsiada/koleżankę kosztem swojego szczęścia.


W idealnym świecie by tak było, niestety nie każdy ma taki typ osobowości żeby przeskakiwać co chwilę i zmieniać znajomych kiedy muszą wykorzystać 900% energii żeby
  • Odpowiedz
Serio komuś zależy na relacji z ludźmi, którzy krytykują jego hobby i to, jak spędza swój własny wolny czas...? Twardym trzeba być, a nie miętkim, i robić to, co się lubi, to Twoje życie i masz uszczęśliwiać siebie, nie mamę/brata/sąsiada/koleżankę kosztem swojego szczęścia.


@choochoomotherfucker całe moje życie tak wyglądało ze strony rodziny, nawet teraz matka nie daje mi spokoju i potrafi dzwonić tylko po to, żeby mnie krytykować :(

Ostatnio przez
  • Odpowiedz