Wpis z mikrobloga

@Tommy357 Nic tak nie ryje bani jak religia, kiedyś dołączyłem do jednej grupy religijnej na fb, żeby zrobić bait, ale to co tam się dzieje to było przerażające a nie śmieszne, z jednej strony się modlą za chore dzieci (oczywiście w komentarzach pod postem XD) a z drugiej życzą śmierci, bo ktoś miał inne poglądy a w grupie było ze 30 tysięcy ludzi, więc sporo takich osób jest wśród nas, takich grup
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: to wcale nie musi chodzić o przegryw czy nieśmiałość tylko o życie na pokaz, bo w takiej psycho grupie masz po prostu profity za nie ruchaniexd imo życie w udawanej czystości dla poklasku
  • Odpowiedz
@Shatter: bo to jest muzyka szatana. W Radio Maryja tłumaczyli kiedyś, że jak muzyka ma.wiefej bpm niż tętno to jest to muzyka szatana. To są debile, w ogóle mnie nie dziwi kolizja Metallici z religią.
  • Odpowiedz
@Tommy357 moja loszka w szale losowości dołączyła do jakiejś grupy modowej dla katoloszek- #!$%@? Mirek co tam się dzieje, to głową mała. lolcontent 15/10, ciągle wyzywanie od puszczalskich bo spódnica 2cm przed kolano, albo dekold poniżej tchawicy, jakieś dyskusje o chustkach na głowę do kościoła, katolickie szafarki nieróżniące się niczym od muzulmanek w burkach xD

@snierzyn też taka znałem xD na starcie przedstawiała się jako stara panna.
  • Odpowiedz
@snierzyn: A to jaki problem by kumpela zagadał do tego kolesia? P.S. Powiedz, że jak nie ma odwagi to niech do Ducha Św. się pomodli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powinno pomóc, szczególnie jak jej to powie osoba będąca daleko od kościoła ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
zgromadzenie kościoła domowego Nie słyszałem o tym, co to jest?

@Flutter_M_Shydale: W zasadzie w każdej parafii coś takiego istnieje. Za mało im codziennych mszy, więc sobie jeszcze po domach odprawiają nabożeństwa. U mnie w parafii trochę zdziczeli, bo raz na jakiś czas sami zapraszają księdza skądś tam i odprawiają mszę po swojemu (bo nasz batman nazwał ich sektą i nie chce odprawiać dla nich oddzielnych mszy).. Wszyscy klęczą przy eucharystii trzymając
  • Odpowiedz