Wpis z mikrobloga

@iamtehwin: Pierwszy już wypełz i nazywa się @iamtehwin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakim to trzeba być śmieciem, by kogoś #!$%@?ć za takie gówno. Może ciebie też podpierolę w ciemno to skarbówka szybko wyłapie, że dostałem gratisy od rodziny przez 5 ostatnich lat powyżej progu darowizny.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@cwlmod: Kolejny janusz. Ile już sprzedałeś? Im więcej, tym większa szansa, że w skrzynce znajdzie się list od urzędu ;) Zapłacisz po dobroci podatek od januszerstwa czy wolisz żyć pół roku w nieświadomości i możliwe wyrok za ukrywanie dochodu? ;)
@cwlmod: Masz rigcz polaku? Zabierając możliwość zakupu konsoli osobie, która chciałaby ją kupić i na niej grać, ale ze względu na twoje cebulactwo i chęć zarobku, bo w inny sposób nie potrafisz, tego nie może zrobić?

Podatek? Oczywiście. Myślę że 2% w porównaniu z tym że janusz będzie miał znacznie więcej do oddania, tak że mu się ta sprzedaż odbije czkawką oraz wyrok na karku jest warte zachodu :)
@iamtehwin: Serio myślisz, że ktoś kogo stać na zapłacenie dwukrotnej wartości danego przedmiotu będzie na to tracił czas? Poza tym zawsze możesz powiedzieć, że była to sprzedaż okazjonalna.
@napster92: Ja bym zrobił, dla zasady po prostu. Sprzedaż okazjonalna też podlega opodatkowaniu. Dopiero po pół roku od dnia zakupu przy sprzedaży obowiązek podatku znika. A w tym przypadku, jest masa dowodów że tak nie jest i janusz celowo tak robi, możliwe że z niejedną konsolą.
@cwlmod: Konsolę mam i gram na niej, udało mi się kupić w sklepie w normalnej cenie. Daję radę tym, co nie mieli tyle szczęścia, ze względu na takie osoby jak ty i kupili drożej. Tak by twoja januszerka została ukarana :)
@iamtehwin: Hehe a ty dalej tropisz sie morzu gowna wypływającego z twojej głowy xD

Napisałem ci noobie ze ja niczego nie flipowałem tylko zwyczajnie oceniaj twój żenujący poziom braku godności xD