Wpis z mikrobloga

Przeglądając opinie i gameplay "polskiego youtube" o cyberpunku naszła mnie myśl jaką niszę mógłby wypełnić Dallas
Tam ewidentnie brakuje takiego lekko socjopatycznego, obscenicznego i introwertycznego gbura jako przeciwwagę dla tych wszystkich ciepłych kluch(nie obrażając nikogo ale chyba nikt nie gwałcił zwłok grając w Skyrim)
Jest zaplecze widzów, jest talent, rozpoznawalność. Wystarczy tylko chcieć a ja bym chętnie sypnął paroma złotówkami jakby Ballas zaczął grać w nowości z komentami. Wiem że on ma te swoje zusi-srusi ale perspektywa zebrania za godzinę tyle co informatyk czy dobry budowlaniec siedząc przed kompem chyba by to rekompensowała.
Miałeś chamie złoty róg....
#dallasstudios
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@zombine: Dallas miał ogromną szansę na bycie w topce youtuberów, ale widać, że on nie potrafi się sprzedać.
Wystarczy popatrzeć na jego niechęć choćby do Steinbacha. On by mógł na tej postaci pocisnąć kilka odcinków i kręcić różne parodie do dzisiaj, bo jakby nie patrzeć koleś jest geniuszem jeśli chodzi o spontaniczne tworzenie zabawnych sytuacji i tekstów.
Gdyby nie z----ł i się ogarnął, to dziś naprawdę może nawet by siedział
  • Odpowiedz