Wpis z mikrobloga

@piotr-zbies: Gdyby w Miami udało się zostawić Bama, to powinni to robić na 100%. Myślę, że w zeszłym roku osiągnęli maks swoich możliwości i brakuje im ofensywnego superstara. Butler jest dobry, ale według mnie nie jest wystarczająco dobry żeby poważnie walczyć o mistrzostwo. Ich picki będą lądować teraz między 20-30, więc nie ma co liczyć na draft, a Giannis jest jednak opcją mało prawdopodobną.
@piotr-zbies: rak, nie rak. Harden to top 5 ligi i sprawia, że Miami faktycznie zaczyna się naprawdę liczyć w walce o mistrzostwo. Jeśli Herro nie rozwinie się w nowego Stepha, to Miami będzie drużyną drugiej rundy, może jakiś finał konferencji na farcie. Ale o mistrzostwie raczej nie ma co marzyć.
Ryzyko jest, ale do tego roku Harden nie robił problemów (poza jakimiś wyjściami do klubów). Gość chce wygrać mistrzostwo i zobaczył,
@Myrdin: @piotr-zbies:
Miami to kolektyw i mają pro plajerów Bam/Herro który się ciągle rozwija. Do tego Butla.
Harden by sprawił że cały zespół by przestał się rozwijać i stanął w pewnym miejscu - jak Houston przez tyle lat - czyli mocne RS i brak czegoś w PO, miał obok siebie Westa/CP3 i cały czas było gówno. Problem może być w nim i jego mentalności/chce aż za bardzo - coś jak
@piotr-zbies: miami sprzedające Butle dla Hardena to tani ruch jak #!$%@?. Nie zaufałbym brodaczowi, no chyba, ze mają inside info na temat tego kto #!$%@?ł skład z CP3 i WB. Na moje dużo tam #!$%@?ł sam Harden. Co ci po topce wschodu, którą niewatpliwie by iso-broda dał, ale obecne Miami i tak jest top4.

Tylko Phila mi się zdaje być na tyle głupia, żeby wziąc i Moreya i Brodę, skisnę jak
@piotr-zbies: trade do Miami praktycznie nie ma szans, chyba, że dadzą Bama + Hero. Oddawanie Butlera za Hardena też nie ma sensu, Houston i tak by tego nie kupiło. MIlwauke? Za MIddletona? Bez sensu... Harden wskazuję teamy które mają szanse na zwycięstwo i jak widać są to teamy ze wschodu. Jedyny rozsądny trade dla Houston to wymiana Hardena za Simmons + Thybulle (albo ktoś młody) + jakiś pick. z Miami myśle,