Wpis z mikrobloga

#mdma #narkotykizawszespoko
Już tu kiedyś o to pytałem, ale muszę zapytać ponownie, bo mi to poniekąd nie daje spokoju. Dlaczego panuje jakieś takie społeczne przekonanie, że po pigułach jest się #!$%@? z butów? Na mnie piguła za każdym razem działa rozlewająco i jedyne czego w takim momencie potrzebuję to #!$%@?ć się na fotelu albo położyć się na łóżeczku i się wtulić, włączyć sobie muzykę i generalnie tryb miśka. Wszystko jest wtedy takie miękkie, pluszowe, puszyste i piękne. Nie kumam dlaczego tak dużo osób mówi, że po pixach jest się wystrzelonym jakby było się nafuranym.
  • 10
@AmericanBurger: ja może za małe dawki ale no mdma kryształ zrobił mnie tak że szczęśliwy byłem dotyk fajniejszy ale nie było żadnego turbo #!$%@? do takiego klefe nie miało podjazdu (odstępy 3 miesiące zachowane)
@AmericanBurger: bierzesz #!$%@? piguly / Mxxx.

nie było żadnego turbo #!$%@?


@crash6543: patrz wyzej.

Trafic dobry bursztyn, szmapan albo kryptonit w polsce to jest cud. Za to w holandii np bardzo latwo i ciezko trafic zle.

Niestety MDMA do syntezy w ostatnim kroku wymaga metyloaminy (patrz breaking bad - Walter musial napasc na pociag zeby ja zdobyc). MDEA nie wymaga.

Plus kazdy kto nie jest na 5-10 festiwalach rocznie bedzie
Nie kumam dlaczego tak dużo osób mówi, że po pixach jest się wystrzelonym jakby było się nafuranym.


@AmericanBurger: bo MDMA to silny stymulant, rodzaj amfetaminy (dioksymetylo-).
To bardzo latwo poznac, po MDMA jest Ci goraco, zajebiscie goraco. Po reszcie nie, wrecz zimno, srac sie chce. (Efekt dzialnia na naczynia, zwezajacy)

Po MDMA jestes lekki jak sprężynka i az masz ochote skakac, masz zajebista koordynacje i moc do tanczenia.
Po Mxxx nie
@InterferonAlfa_STG: To totalnie nie opisuje tego jak się czuję po emce. Ani jedno, ani drugie. Czuję szczęście, niesamowitą euforię i naczynia mam poszerzone a mimo to wcale nie chodzę wystrzelony. Jest mi po prostu zajebiście dobrze i przyjemnie. Może faktycznie dawka ma znaczenie, bo nie brałem jeszcze więcej niż 1 całą, albo po prostu jak już zostało powiedziane, na każdego działa inaczej.
1 całą


@AmericanBurger: pixe o kolorze , logo ktorej sklad to xxxx? a rok temu byl rzut tak samo wygladajacych pix o skladzie yyyy? I masz aptekarska pewnosc z ktorej serii, o ktorej i tak nic nie wiesz, wziales?
I na kolege co jadl "taka sama" zadzialalo inaczej?

Nie wiem czy jest sens sie dalej produkowac...

Powiem tyle; szukajcie a znajdziecie.