Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jestem zaskoczony jak mało obciąża cpu ale to pewnie przez to że dość ładnie rozrzucane jest wszystko po odstępnych rdzeniach/wątkach. GPU ładnie ora ale 2080ti w 1440 i wszystko na ultra trzyma ponad 50fps. Vramu użycie przekracza 10GB, ram podobnie z naciskiem na trochę mniej. RT bardzo ładne i daje dużo, chyba to dopiero trzecia gra po control i exodus gdzie RT coś daje. Bugi na ten moment po prawie 3h grania to problemy z łapaniem wejścia do pomieszen ale wystarczy wejść i wyjść. Plus


Podsumowując jest w pyte i mam flashbacki z deus exa więc tym bardziej jest w pyte. Bugi poprawia w ciągu kilku tygodni czy coś.

#cyberpunk2077
  • 6
  • Odpowiedz
@spoon22: może być trochę mniej ale to tak kilka fps bo 2080ti ma szerszą magistralę i więcej vramu który cybergaj #!$%@? aż miło. A i też mam dość mocno podkręconą kartę.
  • Odpowiedz
handlarz bronią mi coś mówi że ma mój pistolet ale ni #!$%@? go mi nie daje i nie widzę go do kupna.


@raven4444: u mnie się pojawił dopiero jak kliknąłem na kategorie pistolety chociaż niby powinien być widoczny w kategorii wszystkie, ewidentny bug w skrypcie questa.
Będzie specjalny night cośtam z ceną 0. Dpsy też fałszywe, bo pokazywał mi jakieś niskie a jak miałem w ekwipunku to był o wiele mocniejszy
  • Odpowiedz
@Roneth: na oko będzie 8+ wątków choć możliwe że więcej bo to DX12 więc powinno na luzie ładnie się rozbijać po całym CPU.
@megaloxantha: o dzięki za cynk, widziałem tego gnata ale nie myślałem że to będzie to.
  • Odpowiedz