Wpis z mikrobloga

Śledząc wczorajszą dramę zastanawiam się jaki jest problem takich ludzi. Rok w rok znajduje się ktoś kto robi aferę z różnych powodów i nie wiem czy jest to kwestia potrzeby atencji, nieumiejętność czytania ze zrozumieniem czy brak jakiekolwiek umiejętności rozmawiania .. Mnie by było szkoda nerwów
#wykopaka
  • 33
  • Odpowiedz
@magnes125: zawsze niezadowoleni krzyczą najgłośniej i jeśli już to oni są w tej sytuacji dowodem anegdotycznym, ilościowo więcej osób jest piszących, że weryfikacja poszła z płatka lub nie piszących o tym nic

na ten moment zweryfikowanych paczek jest ponad 160, nie wiemy co prawda ile osób zgłosiło swoje paczki więc trudno mówić o procentach ale samo porównanie tej liczby do liczby osób, które mają problemy powinno Ci dać do myślenia

tak
  • Odpowiedz
@scruffy-duffy Jak zdarta płyta, to wybrzmiewają ciągle te same argumenty. Nie wiem kto mierzył te nastroje, ale wątpię, że są miarodajne. Ciągle widzę te same osoby poklepujące się po pleckach więc może stąd wrażenie? Wiele rzeczy mi się nie podoba w tej edycji. Szczególnie w podejściu do uczestników i z dnia na dzień wygląda, to z mojej perspektywy tylko gorzej. A nie miałam i myślę, że nie będę mieć na żadnym etapie
  • Odpowiedz
@magnes125: ale ja ani nie podejmuje się próby pomiaru i oceny nastrojów, ani nie zarzucam Ci złych intencji, ani nie mówię nic o osobach, które są widoczne na tagu bo złapały ze sobą flow i dobrze się bawią podczas przygotowań i oczekiwania na kolejne etapy ;)

mówię o dysproporcji między liczbą zweryfikowanych paczek, a liczbą osób, którzy nie zgadzają się co do decyzji organizatorów w odniesieniu do ich paczki i o
  • Odpowiedz
@vkzk: rok w rok ludzie nie czytaja regulaminow albo interpretuja go na swoj sposob a potem placz bo paczka niezgodna z wymaganiami
chociaz w tym przypadku to byl typowy foch marudy, zaczal tupac nozka bo wyjasnienie prezentow naruszylo jego dume - jednoczesnie #!$%@? zabawe swojemu nadawcy i zrobil rozdajo aby pokazac jaki to nie jest skrzywdzony

organizatorzy ustalaja zasady i maja prawo wymagac czego chca i nikogo nie zmuszaja do brania
  • Odpowiedz
Czy ja wiem, organizatorzy chcą zadbać tylko o to żeby odbiorca cieszył się z tego co dostanie


@cytmirka: no to im wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Shivaa: trzeba zacząć od tego, że argument z listą zakupów to nie argument. Nie ma on żadnego pokrycia w rzeczywistości. Żadna z pozytywnych weryfikacji, które robiłem i które widziałem, nie była listą zakupów, więc to zwykłe urojenia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@chybaDapi: @Shivaa: no właśnie ten argument z listą zakupów wydał mi się tak abstrakcyjny. Przecież przy rejestracji tyle razy było klepane, że to właśnie nie ma być lista zakupów ..
  • Odpowiedz