Wpis z mikrobloga

@nowekontonowaja: @mateusz-zahorski: Weryfikacja paczki jednego mirka została dwukrotnie odrzucona, bo organizatorzy uznali, że paczka nie jest w ogóle adekwatna do opisu odbiorcy i znajduje się w niej dużo rzeczy dla psa, kiedy w wykopace chodzi o sprawienie prezentu odbiorcy a nie jego pupilom. Mirek nie za bardzo chciał organizatorom wyjaśnić dlaczego kupił takie a nie inne prezenty, nie chciał udostępnić wiadomości anonimowych z odbiorcą gdzie podobno się ugadali, trochę pokręcił
@PurpleHaze: Tak, ale na tym polega zabawa- robisz paczkę spersonalizowaną, jeśli organizatorzy nie znajdują w zawartości tej personalizacji to dopytują nadawcę o szczegóły. Co to za problem jest napisać w komentarzu do zdjęcia że prześledziłeś wpisy odbiorcy na 2 lata wstecz i było tam to i to dlatego kupiłem to i to albo że pisałeś anonimowe wiadomości z odbiorcą i potwierdził że lubi to i to dlatego kupiłem to i to.
@cytmirka: ja to rozumiem, natomiast moim zdaniem to jest troche wpieprzanie sie w zabawe. Czesto nie da sie spersonalizowac paczki, ja bralem udzial raz pare lat temu i zarowno wyslana jak i otrzymana paczka, ni cholery spersonalizowane nie byly.
Jak wyzej, imho to wpieprzanie sie miedzy wodke a zakaske, ktos robi, ktos ma dostac, a pomiedzy organizatorzy decydujacy co jest dla kogos dobre, a co juz nie.
Rozumiem organizatorzy zabawy, decyduja
@PurpleHaze: Czy ja wiem, organizatorzy chcą zadbać tylko o to żeby odbiorca cieszył się z tego co dostanie. Jeśli w jego opisie nie ma informacji o czymś, do czego nawiązuje któryś z prezentów to czemu mieliby to akceptować? To wtedy można uznać, że prezentem jest coś co zalega w domu i "ach wrzuce do wykopaki to sie może komuś przyda" xD Wiem, że w zabawie nie chodzi tylko o prezenty, ale
@cytmirka: @carving85: @Szewczyk_CZetka: ale ja doskonale rozumiem wasze argumenty i maja one sens, aczkolwiek nakladaja sporo ograniczen i obowiazkow. Idea zadna, realizacje imho takie sobie, dlatego nie biore juz udzialu w zabawie.

Natomiast mnie, jako kompletnie postronnego obserwatora, niezmiernie bawi fakt, ze paczka odrzucona przez organizatorow, ucieszylaby obdarowanego.
Rewolucja zjadla wlasny ogon ( ͡° ͜ʖ ͡°)