Wpis z mikrobloga

@Ark00: tzn. może nieprecyzyjnie się wyrażam. Kiedy była tworzona to przez większość czasu produkcji nie wiedziano o tym, że nowe konsole wyjdą, pewnie dopiero w tym roku zaczęto ją szlifować w kierunku next genów i zapewne tutaj coś #!$%@?. Przecież jeszcze chyba z rok temu nie było wiadomo czy wyjdzie natywnie na ps5 czy tylko we wstecznej kompatybilności z PS4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
HDD to niedługo będą w szkołach na zajęciach informatyki pokazywać, że trzeba było mechanicznie talerz obracać i igła odczytywała dane.

@lizakoo: no chyba nie?
@Ramzi96M: no chyba tak. Osobiście HDD używam tylko jako dyski w NAS'ach i serwerach w RAID'zie co i tak jest w #!$%@? szybkie w porównaniu z takim szmelcem, który jest w konsoli czy jakiś komputerach.
Nawet devsów nie obchodzi.


@lizakoo: w sumie poniekąd się zgadzam z Tobą ale jednak devów obchodzi ten sprzęt i przyuważ, że raczej cdpr zależy na zasięgu ich gier skoro w3 wyszedł nawet na switcha, wyglądał #!$%@? ale wyszedł i działał grywalnie.

Po prostu wypuścili grę w fazie przedoptymalizacyjnej i może za rok będzie to jako tako wyglądać na starszych konsolach, tylko że za rok już nikt nie będzie na nich grał.
@Ark00: Otóż to. Dlatego nie warto się przywiązywać do starego sprzętu i uważać, że będzie wieczny. Zmiana zawsze boli, ale jest konieczna żeby przeć na przód
@lizakoo: po prostu wybrali #!$%@? okres na wydanie gry, bo teraz nie ma na tyle konsol nowej generacji by można było wydawać gierkę specjalnie na nie, pomijając starszą generację.
Jakby to było za rok to mało kto by się już przejmował brakiem wersji ps4
Ojejej ale jak to kupiłem stare pudło do grania dla laika (7 letnie xDDD) na promocji i nie mam 60fps na wysokich? zdziwionyPikachu.jpg
#!$%@?ąc od tego że dla każdego co ma minimalne rozeznanie to już to waliło ściema to serio ktoś kupił starą konsole z myślą o nowym tytule xD? W darmowe pożyczki od bociana też wierzycie ? To jest marketing a wy daliście się naciąć i teraz wielki lament i zgrzytanie
@Trybun_Plebejski: mam nadzieję, że zawsze będziesz takim człowiekiem, który nie rozumie co to jest postęp technologiczny i starzenie się sprzętu.

CDPR przy wieśku 3 - kochane korpo, słucha graczy, nie ma denuvo, przeznaczone wszystko na produkcję, reszta powinna się uczyć
CDPR przy CP2077 - złe korpo, nie słucha graczy, nie ma denuvo, wszystko przeznaczone na marketing, reszta powinna się wystrzegać takich zagrywek.
@lizakoo Nie ma czegoś takiego jak kochane korpo, jak ktoś jest fanbojem samego korpo to ja nie mam pytań, zawsze chodzi o wzbogacenie się po jak najmniejszej linii oporu xD

Wprowadzenie konsumenta w błąd i tyle, jak chcieli mieć postęp to powinni wydać tylko na nową generację i PC, jeśli sami postanowili zostać na starej generacji to nie obchodzi ich żaden postęp.