Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam myszki, na którą można pisać skrypty LUB dla której do przycisku można przypisać wcześniej napisane makro w innym programie do robienia makr systemowych np. https://www.macrorecorder.com/
Wiele osób poleca Logitech MX Master 2S lub wersję 3. Mają one jednak, z tego co wiem, możliwość przypisania dowolnej funkcji do dowolnego przycisku myszy, ale w ramach wcześniej zdefiniowanych przez producenta opcji.
Aktualnie mam mysz A4Tech X7, której oprogramowanie pozwala na pisanie skryptów ręcznie - przykładowo po wciśnięciu przycisku przejedź myszą do wyznaczonego miejsca, kliknij, CTRL+C, .... itd.

Pozwalam sobie zawołać speców z tagów: @InzynierProgramista i @StaraSzopa

#inzynieria #cad #modelowanie3d #technika
  • 6
@raFFcio: U mnie z peryferiami typu klawiatura i myszka słabo, więc za wiele nie podpowiem. Używam najbardziej standardowej myszy, która nie ma żadnych dodatkowych przycisków, nigdy takiej nie używałem, a jedynie co mi pomaga w używaniu CADa to manipulator SpaceMouse z dwoma programowalnymi przyciskami do funkcji programu, o którym opowiadałem w odcinku nr 76 na moim kanale.
Także sam będę ciekaw opinii i porad innych osób.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@raFFcio: a spróbuj połączyć gotowce z myszki z programem Tasker
Wtedy np. będziesz mógł odpalić makro taskera kombinacją z myszy

Edit: program się jakoś inaczej chyba nazywał, ale teraz zapomniałem xD chyba był freeware