Wpis z mikrobloga

Dzisiaj umarła moja mama. Jedyna osoba, która była w moim życiu od chwili moich narodzin, po dziś. Zostałem sam w mieszkaniu, jako jedynak bez własnej rodziny. Już nigdy nie zobaczę jej uśmiechniętej, nigdy nie poradzę się w żadnej kwestii, ani po prostu nie pogadam przy obiedzie.
Wszyscy, którzy ją znają mówili o niej złota dusza i gwarantuję, że taka była.

Na pewno to głupi pomysł, ale nie mam komu się wyżalić, więc postanowiłem napisać coś tutaj, aby choć trochę ulżyć cierpieniu...
Mimo tego, że w przeciwieństwie do mojej mamy, nie nie jestem religijny, a Wy jej nie znaliście, mam nadzieję, że znajdzie się ktoś wierzący z #mirkomodlitwa , kto pomodli się za nią.
Przepraszam tych, którzy uznają, że post na mirko nie jest ot takich rzeczy, ale po prostu musiałem to z siebie wyrzucić.
#gorzkiezale #zalesie
  • 183
@r3v: trzymaj się, za dużo negatywnych rzeczy w tym roku, ludzie się bardziej zamykają na innych- włącza się samotność i osobista bezradność. Przed Tobą ciężkie dni, a nieco wsparcia potrzeba, zwłaszcza w takiej sytuacji. Trzymaj się mocno. Jak trzeba pomocy, a jesteś na przykład z Krakowa, to dawaj znać. Dasz radę. Powodzenia i dużo siły ducha życzę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r3v: Trzymaj się i pamiętaj że życie toczy się dalej. Każdy z nas wcześniej czy później doświadczy tego co ty. Tylko że nikt nigdy nie będzie na to gotowy. Trzeba się z tym zmierzyć.
@r3v: Wyrazy współczucia. Mi w poprzednią niedzielę zmarła babcia, która mnie wychowywała i była dla mnie równie bliska co moja mama. W poniedziałek był pogrzeb. Odeszła nagle... (Covid)

Wiem jaki to jest ból i łączę się z nim razem z Tobą. Nie bój się żalu i łez, ale bądź też silny. Pogrzeb będzie bardzo emocjonalny, zwłaszcza w obecnej sytuacji... Ale po pogrzebie odczujesz "ulgę" i zacznie do Ciebie wtedy to tak