Wpis z mikrobloga

Dzisiaj umarła moja mama. Jedyna osoba, która była w moim życiu od chwili moich narodzin, po dziś. Zostałem sam w mieszkaniu, jako jedynak bez własnej rodziny. Już nigdy nie zobaczę jej uśmiechniętej, nigdy nie poradzę się w żadnej kwestii, ani po prostu nie pogadam przy obiedzie.
Wszyscy, którzy ją znają mówili o niej złota dusza i gwarantuję, że taka była.

Na pewno to głupi pomysł, ale nie mam komu się wyżalić, więc postanowiłem napisać coś tutaj, aby choć trochę ulżyć cierpieniu...
Mimo tego, że w przeciwieństwie do mojej mamy, nie nie jestem religijny, a Wy jej nie znaliście, mam nadzieję, że znajdzie się ktoś wierzący z #mirkomodlitwa , kto pomodli się za nią.
Przepraszam tych, którzy uznają, że post na mirko nie jest ot takich rzeczy, ale po prostu musiałem to z siebie wyrzucić.
#gorzkiezale #zalesie
  • 183
@r3v bądź pewny, że dzisiejszego dnia pomodlę się za ciebie i twoja mamę. Wołam wszystkich z tagów #wiara #chrzescijanstwo #kosciol jest potrzebujący w potrzebie. Wstańcie do apelu! Jeżeli Ci to pomoże to odszukaj na YouTube wykładów Jordana Petersona o cierpieniu i o tym, aby jak mówił żeby na pogrzebie własnego ojca nie stać i nie uzalac się w kącie tylko być pomocnym dla wszystkich dookoła - w tym sobie. Bądź silny, świat
@r3v: Nie jest to wcale glupi pomysl, byc moze tego Ci trzeba ze ktos obok tego nie przechodzi obojetnie i Cie wspiera nawet poprzez wpisy tutaj.
Niestety zycie sklada sie z tych pieknych chwil jak i z tych okropnych..Smierc mamy to jedna z tych najokropniejszych. Trzymaj sie
@r3v: Trzymaj się, Kolego! Najbliższe dni będą straszne, ale czas leczy rany - poważnie. Nie hamuj swoich emocji, nie tłum niczego w sobie - jeśli potrzebujesz, to płacz, wyżalaj się, pisz, dzwoń do kogo chcesz. Wszystko minie.
@r3v pomodlę się, trzymaj się tam. Niedawno też straciłam najbliższą osobę i już nie ma nikogo, kto by się o mnie troszczył, wiem trochę co czujesz.
Bądź silny i żyj tak, żeby mama była dumna z ciebie. Pomimo obostrzeń pochowaj ja pięknie, skoro była religijna, to na pewno tego chciała.
Trzymaj się ciepło, postaraj się znaleźć sobie jakieś zajęcie, rutynę, może zwierza, by nie wpaść w dołek i rozmyślanie. Bądź silny!