Wpis z mikrobloga

Mirki szybkie #pytanie
Na #allegro produkt który śledziłem został przeceniony, z prawie 200 zł 15 zł, szybko zrobiłem zakupy, w momencie kupienia była jeszcze dostępność produktu 3 sztuki, mam ewentualnie zrobione zdjęcia.
Kupiłem rano koło 11, teraz wskoczył mi z automatu status anulowane bez żadnego powodu. Coś można z tym zrobić czy przepadło czy mam prawo ubiegać się o produkt z dyskusja ze sprzedającym?
#zakupy #promocje #januszebiznesu
  • 21
@ProstyKrzywy: Poczytaj w sieci o podobnych sprawach na allegro (kupujący ustrzelił w bardzo dobrej cenie samochdów). Sprawa w sądzie wygrana, wyrok, żądanie wydania towaru, komornik itd.
Tak, jest szansa.
Kruczek z pomyłką jest często wykorzystywany i sporo osób odpuszcza. Pytanie czy chcesz walczyć ;)
Poczytaj w sieci o podobnych sprawach na allegro (kupujący ustrzelił w bardzo dobrej cenie samochdów). Sprawa w sądzie wygrana, wyrok, żądanie wydania towaru, komornik itd.

Tak, jest szansa.


@YogiYogi: chyba na odwrot, moze od tylu czytales artykuly
@brakloginuf akurat ten artykuł opowiada się za klientem i tak to wygląda.
Tak się składa, że wiem jak wygląda to od strony sprzedawcy i gdy na sklepie nie zmienimy ceny na towar klient ma pełne prawo domagać się sprzedaży towaru w danej cenie, co się często dzieje
a co ma wspólnego licytacja z błędem cenowym?


@UFC_Jest_W_Dupie: A to że to też umowa kupna-sprzedaży.
Pewien serwis internetowy (ten z najlepszą dzienną ofertą internetową) też kiedyś robił w wała klientów i np. urządzenia NAS kupione za bardzo atrakcyjną cenę cofał niektórym już z doręczenia.
Ich prawnik wystosowal od razu pisemko o błedzie cenowym itp. bla bla bla, z którym to pisemkiem paru klientów poszło do prawników. Ci którym się chciało