Wpis z mikrobloga

@Turboknot No więc ja wyrażam swoje, że autor tego komentarza jest niedowartościowany i ma potrzebe zwrócenia na siebie uwagi i pokazani jak to on jest wspaniały.

Poza tym

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: od tego jest forum, że każdy może mieć swoje zdanie. Więc o co Ci chodzi?


Jak to co napisałeś ma się do tego co napisałeś wcześniej? XDDD
XIONCCIMORDELIZAL - @Turboknot No więc ja wyrażam swoje, że autor tego komentarza jes...

źródło: comment_1607539506XK2oTP5n1tfqCfhiZzHUfM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Turboknot Ty nie rozumiesz, jesteś idiotą czy udajesz? Ty myślisz, że ten człowiek wyraził swoje zdanie, oceniając kogoś lub zwyczajnie pytał kto to jest?

Interesujesz się F1? Nie wiem, ale na potrzeby pytania założę, że nie.
I nagle w gorących pojawia się wpis, że Max Verstappen wygrywa wyścig. I ty nie interesując się tematem wbijasz na ten wpis i dodajesz komentarz: ,,Kto to #!$%@? niby jest Verstappen?".

Albo pojawia się wpis, że jakiś tam aktor (załóżmy Harrison Ford) zdobył Oskara, a ty wchodzisz w tej post i przez ,,Kto to #!$%@? niby jest Harrison
  • Odpowiedz
zasłaniasz się "bo to forum i mi wolno".


@Turboknot Ty nie widzisz różnicy między dowolnością wpisów, a hejtowaniem i pogardzaniem czyjegoś wpisu? Czego ty nie rozumiesz?

Jak przeglądasz wpisy i coś cię nie interesuje to przewijasz dalej, a nie wchodzisz i piszesz słowa pogardy wobec jakieś osoby/grupy osób.
  • Odpowiedz
@Turboknot Idź kiedyś na miasto. Znajdź grupę ludzi, którzy rozmawiają o jakimś muzyku, aktorze itp. którego ty nie kojarzysz, wejdź między nich i powiedz do nich ,,Kto to #!$%@? niby jest ten [pseudonim osoby, o której rozmawiają]"

Czy to nie jest objaw jakiegoś #!$%@?? I ty mi zarzucasz bycie dzbanem?

  • Odpowiedz