Wpis z mikrobloga

@patrol411: tak xD super pomysł aby sprzedać prawa do Star Warsów studiu Santa Monica które ma doświadczenie tylko w grach single. Co jak co ale poza singlami multi są nieodłączną częścią SW. A ostatnie Jedi Fallen wyszło zajebiste, niech SM skupi się na kolejnym GOWie.
  • Odpowiedz
@MrocznyZiemniak: Czy ja dobrze rozumiem multi jest nieodłączne od star warsów i ostatnia gra Star Wars która była singlem wyszła zajebiś... więc niech studio które robi dobrze single player potencjalnie nie robiło Star Wars single player?
  • Odpowiedz
@patrol411: Nie, źle rozumiesz. Disney nie może sprzedać osobno prawa do multi jednym a do singla drugim. Prawa się sprzedaje na konkretną markę. Więc albo będzie jak jest teraz- tj EA robi single i multi. Albo sprzedadzą prawa SM Studio i będzie tylko singiel. Co jest uberch chu#owym pomysłem. Zważywszy na to że Jedi Falen było zajebiste EA jak chce to potrafi robić zajebiste single.
  • Odpowiedz
@MrocznyZiemniak: No więc niech sprzedadzą wszystko sony a nie Santa Monica. EA jak na razie zrobiło dwa battlefronty z czego druga część po dwóch latach updateów była grywalna i jednego dobrego singla. Single może robić Santa Monica a multi może zrobić Guerilla która ma doświadczenie w robieniu fps.
  • Odpowiedz
Disney nie może sprzedać osobno prawa do multi jednym a do singla drugim. Prawa się sprzedaje na konkretną markę.


@MrocznyZiemniak: Ale moze dac licencje. Chociaz wtedy multi i single by musialy byc osobnymi grami chociaz by ze wzgledu na komunikacje miedzy programistami.
  • Odpowiedz
@Gaelwyn: A czemu akurat mają sprzedawać SONY, a nie np MS? Czemu taka stronniczość? Studia od MS na pewno zrobiły by równie dobrego singla co studia od SONY. Jeśli chodzi o potencjalne zyski Disneya z takiej produkcji to na pewno byłby by większe gdyby MS robił te single, z resztą multi też by dali radę. MS przynajmniej 3 razy większą pulę graczy w porównaniu do SONY.
  • Odpowiedz
@camos: Oczywiście, że tak nowo pozyskane studia spokojnie by dały radę. MS by wpakował w uj siana. Ogólnie widzę, że mam do czynienia tutaj z fanbojem co uważa MS za gówno, także nie mam zamiaru się z tobą kłócić.
  • Odpowiedz
@camos: Eh słuchaj wiadomo że przez ostatnie lata MS delikatnie mówiąc dupy nie urwało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Natomiast studia które zakupili zrobiły nie jedną zajebistą grę, no poza Bethesdą i Fallout 76 xD. Studia te miały wiele nominacji w kategorii game of The Year. Twój komentarz brzmi jakbyś pisał to 2 lata temu, gdzie MS nie miał żadnych perspektyw.
  • Odpowiedz
@MisPluszowyZWadaWymowy: Na pewno tak będzie, na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pożyjemy zobaczymy. Ja tam mam obie platformy (PS i XBOX) więc #!$%@? ale imo wolałbym aby jak już MS robił nowe Star Warsy aniżeli sony, bo te by przynajmniej były na PC. Za to szanuje MS a nie jakieś gówno sony robiący exy tylko na jedną platformę.
  • Odpowiedz