Wpis z mikrobloga

Tym co najbardziej zaniża ocenę gry, są glicze - tych jest tak dużo że gra nie może mieć dychy i tyle [...] Serio tych problemów jest tak sporo że nie wiem czy uda to się naprawić miesiące po premierze. Na początku jest niewinnie, tu coś lata, tam coś przenika [...] to tylko detale powtarzałem sobie i zawsze machałem na to ręką [...] Aż z powodu tych problemów musiałem powtarzać kilka głównych zadań, straciłem kilka godzin gry i w pewnym momencie bałem się że nie wyrobie się z recenzją.


9/10

Czego nie rozumiesz durny wyk0pku? Nie grałeś a hejtujesz. #cyberpunk2077
trejn - > Tym co najbardziej zaniża ocenę gry, są glicze - tych jest tak dużo że gra ...

źródło: comment_1607444025dbYxwBssgk2Bi1jk21MwGd.jpg

Pobierz
  • 23
@trejn:

to tylko detale powtarzałem sobie i zawsze machałem na to ręką [...] Aż z powodu tych problemów musiałem powtarzać kilka głównych zadań, straciłem kilka godzin gry i w pewnym momencie bałem się że nie wyrobie się z recenzją


Serio tych problemów jest tak sporo że nie wiem czy uda to się naprawić miesiące po premierze

9.0


jak recenzent umiera to jest pogrzeb czy od razu przyjeżdża śmieciarka? xD
@trejn: gdyby tak gra nienazywalne się cyberpunk to za tą kupę jaka wydają jako gotowy produkt powinni dostać max 7, jeśli jest dobrym RPG i widać napracowanie w innych aspektach. 9 to ocena dla gry bliskiej ideału. To jest ocena dla gier tj. GTA, kiedyś gry blizzarda itp. deprecjonuje to wogole sens takich recenzji. Za pewne rzeczy powinno się po prostu ciąć równo. Gra jest krótka i niedorobiona. Ma ciekawy świata
@KolorowyKnur tak genialna gra, gdzie koleś tyle godzin zmarnował na bledy, że myślał, że się nie wyrobi z recenzją. No majstersztyk po prostu!

Jakby chodziło o inną grę gdzie misje 30 minutową robisz 3 godziny cały czas od nowa to byś pluł i chciał zwrotu kasy, ale to cyberfunk więc jest extra, bo taka ta misja wspaniała, że warto ją zrobić 7 razy...

Ogarnij się człowieku i przestań być fanboyem - ja
@trejn: @seanconnery: @Ksionc-Tomasz:
Jaka jest konkurecyjna gra dla Cyberpunk 2077?
Deus Ex? Tak, jest to RPG, ale malutkie zamkniete miasto. Korytarzowe i liniowe. Rozmachem nawet nie jest blisko.
Skyrim? Zdecydowanie generacje do tyłu.
Dragon Age: Origins 2? Inna bajka
Fallout 4? Nie jest lepszy i wcale nie byl wolniejszy od bledów niz cp77
Witcher 3? Jedynie, no ale to gra od CDP i tez juz 5 lat na karku.