Wpis z mikrobloga

Jestem w związku z dziewczyną. Generalnie wszystko układa się "super" dziewczyna z tych ambitnych ,praca studia treningi (Trenuje konkretny sport więc wspólne trenowanie odpada ) no i mieszka z rodzicami. Przez jej tryb życia wszystko ten związek wygląda po prostu śmiesznie.Niby jesteśmy razem dziennie piszemy ale widzimy się raz w tygodniu. Dodatkowo ma rodziców którzy mówią jej wprost że skoro z nimi mieszka to ma się trzymać ich zasad i ma czas do 22 .... Więc generalnie zazwyczaj widzimy się raz w tygodniu , w niedziele wtedy jest po prostu super ,jest spoko sex ,mega super się czas spędza ale po prostu..Dla mnie to mega za rzadkie ,niby jesteśmy razem a praktycznie wogólę się nie spotykamy.Za każdym razem gdy poruszam ten temat to mówi wprost że się ze mną zgadza ,mam rację ale...Nie potrafi nic innego wykombinować i odrobimy w święta i sylwestra..No generalnie spoko ale potem znów zacznie się taki sam okres do wakacji. Co byście zrobili w takiej sytuacji?
#zwiazki #przegryw #zalesie #logikarozowychpaskow
  • 14
@Flutter_M_Shydale: Wczoraj Trening ,dziś przeciągły się jej studia i rzeczy z nimi związane ,jutro praca na 16 i tak to jakąś leci.. A jak chodziło o to do 22 to wygląda to tak że przykładowo pracę kończy o 6 rano z soboty na niedziele przychodzi do domu ,spać wstaje okolice 14 o 15 jest u mnie i mamy czas do 21