Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do użytkowników bawarskich samochodów z niebiesko białym śmigiełkiem.Przez niecałe 2tygodnie jeździłem betką znajomego i przez ten czas czas miałem dwie rutynowe kontrole drogówki i jedną po cywilnemu na parkingu z trzepaniem samochodu włącznie..Czy to jest #!$%@? normalne,każdy tak ma czy zbieg okoliczności bo juz nie wiem co o tym myśleć XD( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bmw
  • 22
@strazak_piroman: Od półtora roku mam starą, ciemną betę na dużych felgach, zdarza mi się jeździć troche dynamiczniej i jeszcze ani jednej kontroli nie było mimo że jeżdzę po praktycznie wyłącznie po dużym mieście.
Wiem wiem że v10, z rozpędu mi się #!$%@?ło bo czytałem dzisiaj o swapie V12 z7 do kompotu e36..

I jak dam w #!$%@? to słychać mnie nawet z dalsza niż z dwóch kilometrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No to widzisz zdążą dojeść hotdoga ze statoila w samochodzie zanim wysiądą Cię zatrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emenemsy: Właśnie najczęściej tak się kończy kontrola, żeby pogadać, pooglądać i szerokiej drogi :D
Auto aktualnie duuuzo głośniejsze niż dopuszczalne dB, ale nigdy nie mierzyli mi tego nawet