Wpis z mikrobloga

nie widzę "cytatu". Frojdyzm jednak przemawia przez Twoje wpisy. Masz jakieś dziwne pociągi i tworzenie jakichś domen dzielących ludzi.


@Polasz: Gdzie konkretnie xD
Chwileczkę Freudyzm?

Głównym założeniem teoretycznym freudyzmu było zanegowanie obowiązującego wówczas poglądu, iż wszelkie procesy psychiczne odbywają się w świadomości człowieka. Freud dowodził, że poza wspomnianą świadomością istnieje inne sfera, znacznie bardziej złożona i interesująca – podświadomość
@Zuldzin zadałeś pytanie jak niewolnik w "Django" -> to ty nie masz własnego pana!!?

Mam szefa jedynie w pracy, bo zgodziłem się na takie warunki. Jeśli zależność przestanie mi pasować, to mam swobodę zmiany położenia.

Tylko miernoty intelektualne bez umiejętności samostanowienia, potrzebują wodza który mówi im jak myśleć i żyć.

Ludzie świadomi funkcjonują zupełnie poprawnie w obrębie swojej rodziny oraz społeczeństwa bez kagańca na szyi. Ale to trzeba nie być typem oderwanym
XDDDD ale wy jesteście żałośni, nie tagujcie tego gowna #neuropa

Wielki wódz Europy, który utorował pisowskim szkodnikom drogę do władzy i dzisiaj pozostało mu tylko smarkate twittowanie jak jakiś troll xD Wielki polityk


@Kazach_z_Almaty: jakoś ok 250 osobom to nie przeszkadza :-*
Niesamowicie intrygujące jest to brandzlowanie się nad twittami pisanymi do przekonanej bańki i doszukiwanie się w nich jakiejkolwiek wartości poza poprawa samopoczucia grona naiwniaków żyjących mitem wielkiego Tuska. Donald jest w Brukseli, polska jest tutaj.


@Kazach_z_Almaty: ¯\_(ツ)_/¯
@omeprazol:

pręt po kratach robi brrrrr

Tusk ładnie zaorał socjalistów, ale na boga, ileż można z tym samym tekstem. Na początku bawił, teraz tylko wzbudza zażenowanie. Dość.
większość tych osób nie pamięta rządów tego Pana i jego wesołej kompanii, bo prawa wyborcze nabyła dopiero za kadencji PiSu.


@Hlautameki: Tego nie wziąłem pod uwagę, ja to juz stary boomer na to wychodzi dd