Wpis z mikrobloga

Ktoś na głównej zwrócił uwagę na braki tej gry bo headshot nie zabija przeciwników jak to robią w większości najlpeszych FPSów. Cieszę się, że ktoś poruszył ten temat, ale jeżeli przyjrzycie się dokładniej, to gra nie ma WIELU mechanik, które umilają cyber rozrywkę już od bardzo długiego czasu

Niby taka super gra tysiąclecia miała być a nawet nie ma zaawansowanych symulacji sportowych... To już w football manangerze z 2010r można było objąć klub piłkarski i prowadzić go do chwały...
Nie ma również rekrutacji jednostek, mechaniki starej jak świat, znanej chociażby z takiego Warcrafta. Brakuje mechaniki starzenia się postaci i zakładania rodu, jak było to w Crusaders Kings chociażby, skoczni narciarskich jest mniej niż w DSJ nawet, a to gra sprzed ponad 20 lat, paranoja. 8 lat robili grę, żeby słuchać że w takim Stardew Valley robionym przez JEDNEGO CZŁOWIEKA nadal jest jest lepszy system craftingu wyrobów mleczarskich. Także mówię, gra co najwyżej na 4/10 bo tylu mechanik nie wprowadzili. Może byłoby 5,5/10 ale w grze AAA na premierę mają być bugi, więc coś zupełnie niespotykanego wcześniej w tak dużych produkcjach, także nie dość że chłam, to jeszcze niegrywalne.

O jakiejś jeszcze mechanice zapomniałem (jak CDPRed, hehe)?

A, zagram jak już będzie na torrentach.
#cyberpunk2077 #gry
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@justkilling: W serii Saints Row można biegać nago. Tutaj chyba nie będzie takiej możliwości, a fajnie byłoby pochwalić się mieszkańcom miasta wykreowanymi przez nas genitaliami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tylko jest jeden problem, w tej grze nie ma ani jednej dobrej mechaniki. Widzialem 3h gameplay i jest bardzo slabo. Masa bledow, npc w trakcie walki staje i nie rusza sie, postacie chodza nieruszajac nogami, w powietrzu widza przedmioty, przenikaja sie tekstury, puste ulice i chodniki a mialo byc tetniace zyciem miasto.

@Quimeen nie pisz tak,bo cię wykopki zjedzą i napiszą,że to jest wersja z najsłabszej konsoli
  • Odpowiedz
@Quimeen Właśnie przez takie posty jak twój,szukanie problemów gdzie go nie ma wiem że mogę spać spokojnie i ta gra będzie goty 10/10


@comamtuwpisac czytałem,że nie może zostać grą tego roku bo zapóźno została wydana,ale konkurencja z tlou2 jest bardzo duża zależałoby jaką fabułę będzie miał CP z wykopu wiem,że będzie super i elementy RPG będą ogarnięte
  • Odpowiedz
Masa bledow, npc w trakcie walki staje i nie rusza sie, postacie chodza nieruszajac nogami, w powietrzu widza przedmioty, przenikaja sie tekstury, puste ulice i chodniki a mialo byc tetniace zyciem miasto.


@Dudleuss: bugi na premiere gry AAA, kto to słyszał xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Quimeen acha, czyli odkąd płyty poszły do tłoczenia to już koniec, CDP już pracę skończył, premierę przesunęli tak po prostu a crunch jest tylko po to żeby godziny wyrobić do premii świątecznej a tak naprawdę zjedzą w biurze i grają w CSa.

Wiesz ile ma day one patch dla tej gry? Gra ma około 70GB, patch ma 43.5GB
Myślisz że lata poprawek to będzie: dodaliśmy czapki Mikołaja na święta i skórki
  • Odpowiedz