Wpis z mikrobloga

  • 548
#bekazpisu #bekazlewactwa #bekazkatoli #chrzescijanstwo #heheszki #patologiazewsi #polska #szkola #nauczyciele

Ciekaw co ta pani KATOLICZKA myśli sobie o małym Jezusie, który zaginął rodzicom podczas jednej z ich wycieczek, a jak go rodzice odnaleźli to tenże mały Jezus pouczał uczonych w piśmie w świątyni i zadziwiał ich swoją mądrością. A może ta pani po prostu nie zna tej przypowieści... (σ ͜ʖσ)
Kempes - #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazkatoli #chrzescijanstwo #heheszki #patologia...

źródło: comment_1607323872PIJ7u798EfOM3hWDgNDfIl.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
"Jezus pouczał uczonych w piśmie w świątyni" - przywołujesz przykład szczególnie wyjątkowy, bo Jezus nie był tylko człowiekiem wg kontekstu tych samych Pism. Argument absolutnie inwalidowy.


@pawel8989: no dobra, ale co to ma tutaj do rzeczy? Jak twoim zdaniem brzmi teza tej całej kurator? Przecież nie napisała nigdzie, że skoro ktoś jest tylko człowiekiem i nie jest wyjątkowy, to powinien przestrzegać naturalnego porządku i szanować nauczyciela. Napisała to ogólnie, kategorycznie
  • Odpowiedz
A skąd uczeni w piśmie mogli wiedzieć, że mały Jezus jest bogiem w ludzkiej postaci?


@Kempes: gdy chodziłem do szkoły to na lekcji religi ksiądz dostawał od nas 15-latków pytania pułapki na tym poziomie. Gratulacje.
Oglądałęm 1-2 razy w tv wypowiedzi tej kobiety i wyraża się jasno oraz dużo bardziej wyrafinowanie niż 90% polityków
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CapitalismConvict To nie moja wina, że pani kurator zastosowała retorykę 15-latka, a która ją skrzętnie wykorzystałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
A sama pani kurator nie pierwszy raz się kompromituje, znana jest z tego bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
@Kempes: Już w starożytnej Grecji opisywali ścieranie się starego porządku z nowym. O walce starszych z nowym pokoleniem. Tymczasem jakaś polka po 2 tys lat mówi że młode pokolenie ma się słuchać starego.

Problemem jest obecnie to że mamy #!$%@? liczbę narodzin i starzy stają się większością, na domiar złego część młodych popiera światopogląd starych
  • Odpowiedz
@Kempes: najwieksze kłamstwo, którym karmi się młodych to stwierdzenie, jakoby dorosłość szła w parze z nobilitacją, doświadczeniem i wiedzą. Gówno prawda. Z wiekiem zacząłem zauważać jak bardzo jest to nieprawdziwe - wystarczy wyzbyć się sztucznie nakreślonych międzypokoleniowych granic i porzucić myślenie, że z młodym to się nie pogada i można się zdziwić. Rozmawiałem z ludźmi po 20, którzy byli bardziej inteligentni i doświadczeni życiowo niż ludzie po 60, którzy przez
  • Odpowiedz
@Kempes: W 2020 roku, słuchać się pokolenia, które w młodości szczało do wiadra, a wodę czerpało ze studni i mieszkało pod strzechą, dysponując jednym telefonem na wieś xD Pamiętam jak wujek rolnik dawał mi rady przed pierwszą rozmową kwalifikacyjną, podczas gdy on nigdy na takiej nie był.
  • Odpowiedz
@Kempes: Umbridge, znaczy Nowak, i tak powie, że Jezus to Syn Boży i absolutny wyjątek jedyny w swoim rodzaju, więc że jego przypadek nie może być traktowany jako reguła w relacjach dorosłych z dziećmi.

Takie typy nie rozumieją również tego, że #!$%@?ąc od życiowego doświadczenia i wiedzy, to dzieci mają umysły znacznie bardziej otwarte i chłonne niż starzy ludzie (tzw. dziadersi czy po prostu stare dziady). To dzieci zadają najwięcej
  • Odpowiedz