Wpis z mikrobloga

  • 548
#bekazpisu #bekazlewactwa #bekazkatoli #chrzescijanstwo #heheszki #patologiazewsi #polska #szkola #nauczyciele

Ciekaw co ta pani KATOLICZKA myśli sobie o małym Jezusie, który zaginął rodzicom podczas jednej z ich wycieczek, a jak go rodzice odnaleźli to tenże mały Jezus pouczał uczonych w piśmie w świątyni i zadziwiał ich swoją mądrością. A może ta pani po prostu nie zna tej przypowieści... (σ ͜ʖσ)
Kempes - #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazkatoli #chrzescijanstwo #heheszki #patologia...

źródło: comment_1607323872PIJ7u798EfOM3hWDgNDfIl.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@Kempes: "Jezus pouczał uczonych w piśmie w świątyni" - przywołujesz przykład szczególnie wyjątkowy, bo Jezus nie był tylko człowiekiem wg kontekstu tych samych Pism. Argument absolutnie inwalidowy.
  • Odpowiedz
@Kempes: Ona może być mistrzem, ale tego jak przetrwać w PRLu. Dzisiejsze czasy zdecydowanie nie należą do ich kompetencji. Zwłaszcza Nowakowa, która jest idealnym przykładem foliarza, który we wszystko co jest napisane w internecie na jej facebooku, bo przecież internet nie może kłamać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 29
@pawel8989 A skąd uczeni w piśmie mogli wiedzieć, że mały Jezus jest bogiem w ludzkiej postaci? Jak więc widzisz sam jesteś "inwalidowy" (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Kempes: jak pod każdym postem o baśce nowak, przypomnę że jej córka zaszła w ciążę będąc nieletnią w liceum, więc teraz matka zawzięcie walczy z edukacja seksualną
  • Odpowiedz
A skąd uczeni w piśmie mogli wiedzieć, że mały Jezus jest bogiem w ludzkiej postaci?


@Kempes: a jakie to ma znaczenie czy wiedzieli? Jest to jest, jest więc wyjątkiem, nie należy go więc brać jako przykład mówiący że "nieprawda że reguła X obowiązuje". Może już jako dziecko przejawiał się nadzwyczajna mądrością a uczeni w piśmie że względu na swoją własną mądrość potrafili to dostrzec mimo dziecięcego ciała?

Ten sam powód dla
  • Odpowiedz
@Kempes no #!$%@? jak ja tego nie znoszę. Dorośli rozmawiają dzieci dupa cicho xD I potem wyrastają ludzie którzy nie potrafią wyrazić swojego zdania należycie, bo starzy im w kółko powtarzali, że nie mają racji.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gatineau Brawo. Właśnie zauważyłeś jak idiotyczny sposób rozumowania ma pani kurator. Ja tylko użyłem jej sposobu retoryki ( )
  • Odpowiedz
@Kempes: ja to wiem ale nie komentowałem wypowiedzi pani kurator (ta jest tak głupia że szkoda klawiatury) tylko argument "a Jezus!"

To że zgadzam się z teza argumentowaną argumentem nie znaczy że zgadzam się z samym argumentem, jak jest głupi to nie będę udawał że jest spoko tylko dlatego że pasuje mi do narracji. Używanie głupich argumentów tylko przeszkadza przekonać innych do tezy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gatineau Ale stosowanie takiego samego sposobu argumentowania przeze mnie powoduje, że osoba przychylając się do sposobu argumentacji pani kurator nagle zderza się ze ścianą, że jednak coś nie do końca jest tak... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kempes: chyba za dużo wymagasz od tych osób :)

Jedyna myśl jaka zakiełkuje w ich prymitywnych mózgach to "haha, debil, przecież wiadomo że Jezus to Jezus więc to co innego"
  • Odpowiedz
@Kempes no tak, mądrość przychodzi z wiekiem, to dlatego starszy ludzie kupują garnki albo inne magiczne artefakty za grube tysiące ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz