Wpis z mikrobloga

@jaroty: Żałuję że nie zrobiłem tego samego w ostatniej klasie technikum. Nowy młody ksiądz przybył do parafii jak i również do szkoły i chciał się wykazać, więc robił nam sprawdziany z religii, klasie maturalnej która powinna się przygotowywać do matury ;) Poza tym księdzem reszta była spoko, najlepszy był w pierwszej klasie technikum, z nim można było pogadać o wszystkim, po prostu pytał nas o czym chcielibyśmy porozmawiać ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jaroty: 20 lat temu chodził u mnie każdy. 5 lat później na 28 osób w klasie na religię, łącznie ze mną nie chodziły bodaj 4 osoby.
  • Odpowiedz
@wulkix: Ale czemu piszesz, że mając 18 lat nie możecie się wypisać? MOŻECIE!

"Rodzice w imieniu ucznia lub pełnoletni uczniowie samodzielnie mogą zrezygnować z uczestnictwa w lekcjach. Wymagane jest jedynie złożenie w szkole pisemnego oświadczenia w tej sprawie.

Informacja z Ministerstwa Edukacji Narodowej o warunkach składania rezygnacji:

„Rezygnacja z uczestniczenia w zajęciach z religii lub etyki może nastąpić w każdym czasie. W takim przypadku konieczne jest poinformowanie szkoły o zmianie decyzji.
  • Odpowiedz
@jaroty: duże miasta to tam swoją drogą. Strajk w ostatni piątek października wywołał takie a nie inne poruszenie bo nawet w wielu małych miejscowościach ludzie się ruszyli i do tych z wielkich miast doszło, że to już są trendy w całym przekroju społeczeństwa poza naprawdę betonowym elektoratem. Tyle i aż tyle.
  • Odpowiedz
@jaroty: u mnie w klasie do gimnazjum nie bylo osoby ktora nie chodzila na religie lacznie ze mna, teraz w technikum nie chodzi juz ani jedna ()
  • Odpowiedz
@mnemonk: teraz to wiem ale to było 5 lat temu kiedy moje pojęcie o prawie było na żenującym poziomie, nawet o takich podstawach. Mieliśmy podejrzenia ale zapytaliśmy wychowawcy(błąd) i powiedział że nie możemy bo to rodzice nas zapisali i zgoda jest na 3 lata. Teraz sam przekonuje znajomych że mogą się sami wypisać po 18
  • Odpowiedz
Tutaj naprawdę duży + się należy upowszechnieniu kabli światłowodowych nawet w mikro łańcuchówkach poza wielkimi miastami sprzężonemu z boomem na wyprowadzki do miast/emigrację nawet w najbardziej zacofanych okolicach wraz z rozbudową przekaźników sieciowych aby pokryć kraj przyzwoitym radiołączem na świat.

To właśnie słynne dzieci neostrady puściły małą śnieżkę z górki[]
  • Odpowiedz
  • 4
@jaroty wiesz, to nie chodzi o to, aby nie uczyc o religii. Chodzi o to, aby #!$%@? ze szkol publicznych, zeby #!$%@? ze stanowisk kapelanow. Wiara osobista sprawa czlowieka. Niech organizuja lekcje w kosciolach i salkach katechetycznych, tumany #!$%@?. Rozwiazac konkordat!
  • Odpowiedz