Wpis z mikrobloga

Czaicie #!$%@?, jest rok 2020 a w Afryce (w tym przypadku dokładnie w Tanzani) robi się amulety i szamańskie mikstury z części ciała albinosów. Do tej kobiety włamali się nocą, odcięli jej dłoń i uciekli. Dziwić się, że dróg nie mają, tylko cały czas po klepiskach jeżdżą https://youtu.be/QAAGItit-h4
#afryka #tanzania ##!$%@?
Szczebaks - Czaicie #!$%@?, jest rok 2020 a w Afryce (w tym przypadku dokładnie w Tan...

źródło: comment_1607269498U0ukskpz1069WhM2J5yyAI.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szczebaks: ja słyszałem, że jak zobaczą na drzewie albo gdziekolwiek coś co przypomina ich bóstwa to cała wieś się zlatują i czczą to miejsce i jeszcze masa innych rzecz, wierzą w cudowną moc obrazów innych przedmiotów, szaman chodzi raz w roku po wsi, miasteczku i oni dają mu pieniądze bo mu są potrzebne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1244
@Szczebaks : U nas wierzą, że szaman w czasie obrzędu zamienia wodę w wino, a wafelek zmienia się w ciało ich guru.
Najlepsze jest to, że oni go jedzą i piją jego krew.
Kanibalizm ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Szczebaks: Wojciechowska adoptowała dziewczynę albinoskę, chyba też bez dłoni. No ogólnie świat jest dziki, gorsze rzeczy się dzieją w biały dzień, wystarczy wejść na Sadistica... Mamy dużo szczęścia żyjąc w Polsce, Europie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 156
@Szczebaks: XXI wiek, a w Chinach wpiernicza się sproszkowane rogi nosorożców na potencję. XXI wiek, a w krajach muzułmańskich zabija się ludzi, którzy wierzą w coś innego, żeby poruchać kilkadziesiąt dziewic po śmierci. XXI wiek, a w krajach, których mieszkańcy uważają się za cywilizowanych ludzi, ma się w dupie naukę, zamiast tego wiąże się początek pandemii z uruchomieniem technologii 5G.
Każdy zakątek świata ma swoje problemy z takimi ludźmi. Im
  • Odpowiedz
@Szczebaks a Chińczycy opłacają uzbrojone grupy kłusownicze, aby dostać rogi nosorożców, bo podobno po sproszkowaniu i wypiciu #!$%@? lepiej staje ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
wszystko fajnie, ale jakoś nie słyszałem o chrześcijanach odcinających komuś dłonie w XXI wieku...


@KozakCzerwony: Mamy swoje zabobony. Lepsze, bo bez okrucieństwa już? No, tak mniej szkodliwe, ale nadal nieracjonalne.
  • Odpowiedz