Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077 #gry #konsole #pcmasterrace #ps4 #ps5 #xbox
trzeba było zrobic gre z mniejszym scopem najpierw, cos w stylu deus exow albo wiedzmina 2. bez otwartego miasta, bez ruchu ulicznego. ogarnac walke i w ogole wszystko dopracowac i wtedy na tej bazie juz latwiej mozna zrobic sequela z wiekszym rozmachem, w stylu gta. no i sequel by byl current gen only wiec by wykorzystywal ryzenki i ssd w konsolach a to jest dokladnie to co by sie bardzo przydalo w grze tego typu (duze zatloczone miasto przyszlosci z mnostwem detali i szybkim poruszaniem sie pojazdami, z wchodzeniem do budynkow, "wertykalnosc").

juz w 2012 jak sie chwalili ze bedzie wybor tpp/fpp i wybor klasy (jak sie niby by gralo np. rockerboyem? xD) i o latajacych pojazdach costam tez - widac ze za duzo starcitizenowali.
  • 15
@SmakoszKotow: o usunieciu tpp kamery juz zapomniales? xd wygoogluj sobie, tu masz np. https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/cyberpunk-2077-fpp-tpp-confirmed.27869/

tu masz o klasach https://www.eurogamer.net/articles/2012-10-19-what-we-know-about-cd-projekt-reds-cyberpunk-2077-game-so-far "There are nine classes - known as Roles - to pick from in the game. They are Cop, Corporate (businessman), Fixer (dealer-type), Media, Netrunner (hacker), Nomad (gypsy warrior), Rockerboy (rebel rockers!), Solo (assassin) and Techie (renegade doctors and mechanics)."

o kierowaniu latajacych pojazdow tylko cos kojarze ze mysleli o tym ale zrezygnowali.
@Wormditt: i w takim chaosie tworczym wtedy wychodza dziwne rzeczy jak wlasnie rozbudowany kreator postaci a postac mało co widzimy bo gra jest jednak w fpp. mialy byc jakies tpp cutscenki ale chyba to tez usuneli (albo przynajmniej wiekszosc usuneli, nie wiem)? wiec zobaczysz ta postac gdzie? w odbiciach, w pojazdach (tam jest wybor tpp/fpp), w menu ekwipunku i to chyba tyle
@SmugglerFan: usuneli całkowicie cutscenki, widziałem misję którą pokazywali na e3 2018 z przecieków - DUŻO gra straciła na usunięciu tych cutscenek, scena w windzie była fajnie wyreżyserowana. Wg mnie po prostu zabrakło czasu na ich zrobienie, więc cdp #!$%@?ł wszystko tłumacząc, że 100% widoku FPP pogłębi imersję, ta...
@SmugglerFan no dobra, może mogli, może nie mogli, bo ambicja im nie pozwoliła albo inwestorzy... Pierwsza część wiedźmina też nie była wspaniała. Zresztą jak się ktoś cofnie o kilka lat, to na premierę w3 też było dużo bugów i żali, że jest gorzej niż na trailerze z E3.
Co najdziwniejsze gra po tylu latach ciągle się sprzedaje i generuje zyski dla firmy. Ja przeszedłem w3 po 4 latach od premiery i mimo
@Tylko_noc zobacze jakie beda recenzje... ale zakladam scenariusz ze nie kupie cp2077, tylko poczekam do 2025 i dostane cp2077 goty (wraz z dwoma/trzema dodatkami) za samo posiadanie konta na gog'u ;), albo kupie trylogie w jakiejs promocji. Np. z okazji premiery "wiedzmina 4" ;)... a jak nawet to sie nie stanie, to tak jak pisalem wyzej, sa inne gry, inne promocje inne rzeczy w zyciu i nie warto sie frustrowac ze jakas
@XdareckiX rozumiem, ja raczej nie z tych co "grają" przez yt. Nie jestem hejterem, nie mam akcji cdr, więc sztucznie hype też nie będę pompował. Jak wiemy hype raczej graczom nie służy, bo później marudzenie jest...
Na spokojnie, gra będzie w każdym Lidlu, więc jak faktycznie będzie dobra to się kupi przy okazji ;).
Czy negatywnych opinii nie będzie to nikt nie może zagwarantować, wiadomo jaki jest internet. Gra może być dobra,