Wpis z mikrobloga

Wykopki jak zwykle robią ten ich żałosny wysryw żenady...
#!$%@? wszyscy poza Polską się zachwycają tą grą. ludzie na ZACHODZIE są zachwyceni, niemcy zazdroszczą nam modelu jazdy, a amerykanie są pod wrażeniem polskiego modelu strzelania.
Polska zawsze była, jest i pozostanie w tyle przez właśnie taki mindset.
Dlatego nigdy nie dogonimy zachodu jeśli chodzi o poziom życia, wszystko hejtujemy i nie doceniamy, nie promujemy swoich marek i firm. Jak dostajecie coroczne gry zabugowane w taki sposób, że gra jest wręcz nie do przejścia to siedzicie cicho. Jak Rockstar wyda nową grę w której błędów również nie brakuje to siedzicie cicho ale jak cokolwiek złego wydarzy się w gameplayu Cyberpunka to wszyscy dostają #!$%@?.
#cyberpunk2077
  • 4
@Repulles: Ale przecież tak jest ze wszystkim. Wieczne narzekanie, marudzenie, czekanie na potknięcie, żeby móc później powiedzieć "a nie mówiłem" i doznać z tego powodu prostackiej satysfakcji. Zachód dogonimy, ale trzeba czasu. Ile? Aż ten odpad utopi się we własnej żółci.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Repulles: ja #!$%@? już mnie to męczy. Nie można gry skrytykować (i mówię tu o krytyce a nie głupim hejcie) bo jakiemuś Niemcowi albo Amerykaninowi się podoba? Według mnie całe to chwalenie i hejtowanie gry, która nawet nie ma jeszcze swojej finalnej formy jest oznaką głupoty ¯\_(ツ)_/¯