Wpis z mikrobloga

Na jaką polibudę najłatwiej się dostać na informatykę dzienną? Generalnie szukam takich polibud gdzie mając blisko max. z podstawowej matmy (lub trochę ponad 60% z rozszerzenia), blisko max. z angielskiego i słaby wynik z polaka idzie się dostać. Plusem byłby niski koszt wynajmu kawalerki. Moja branża oberwała mocno przez koronę i szukam planów awaryjnych, a kusi mnie studiować ponownie mając na uwadze to, że mam oszczędności na kilka lat życia bez pracy. Opinie czy ma to sens nie są konieczne :).
#studbaza #studia #polibuda #informatyka
  • 11
@LazyInitializationException: Dzięki za odpowiedź, poziomu wysokiego się nie spodziewam :). Głównie chodzi o papierek, motywację do nauki i ubezpieczenie zdrowotne na czas przeżywania drugiej młodości :D (czytaj ponownego studiowania). Widzę jesteś zorientowany w temacie - orientujesz się czy na Politechnikę Łódzką starczyłyby te wyniki czy raczej bez szans? Nie podają cholery progów punktowych oficjalnie :/.
@StaraSzopa: Już raz próbowałem zaocznie, nie spodobało mi się. Byłem na tej samej uczelni na dziennych i zaocznych studiach i doświadczenia były zupełnie odmienne. Dodatkowo 0 dni wolnych w tygodniu pozbawiało mnie chęci do życia. Strzelam, że teraz w dobie nauczania zdalnego to zaoczne studia to musi być jeszcze większa katastrofa. No i jak wspominałem moja branża ma teraz bardzo ciężko więc ta praca to wcale taka pewna nie jest. Pomysł
@BaltasarGracian generalnie jestem na pierwszym roku infy na AEI czyli tym strasznym wydziale z opowiadań, ale zajęcia (gdyby nie zdalne) w Kato (ten słynny jest w Gliwicach), nauczyciele ci sami, więc to już zależy w sumie od ciebie czy wolisz Katowice czy Gliwice. Przechodząc do rzeczy, jestem na granicy zrezygnowania z tych studiów, bo jest no ciężko dla osób, które wcześniej nie miały styczności z progrmaowniem. W 6 tygodni przerobiliśmy całe podstawy