Wpis z mikrobloga

@bidzej: oglądałem ostatnio ten wóz w sensie fokę i taki śmieszny jest, odrzuca mnie jego wnętrze bo jest takie nierówne, są miejsca ładne a zaraz obok taki parszywy plastik jak ta część deski gdzie jest regulacja nawiewów, wsiadasz i aż się świeci. Robiłem przymiarkę ale zawsze jak wsiadam to aż nie mam ochoty się przejechać.
  • Odpowiedz
@bidzej: myślę ostatnio nad autem. BMW E92 po lifcie, Passat CC, Infiniti FX35, VW Touareg circa 2k8, Audi A4 B8 no i ostatnio też 350z, ale ciężko chyba trafić na jakiś nieupalany egzemplarz/
  • Odpowiedz
ciężko chyba trafić na jakiś nieupalany egzemplarz


@zGdyniMlodyG: no ciężko. Myślałem jeszcze nad MR2 turbo 2 gen, ale to to już w ogóle praktycznie nie istnieje. A weź co tego części znajdź xD
  • Odpowiedz
  • 0
@bidzej Co za czasy, że Focus wygląda agresywniej od 350z :) Niech służy, sam rozważałem zetke na weekendy, a skończyło się na BMW E92 jako daily ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@bidzej: Oglądam se tego Coobcia od jakiegoś czasu i powiem ci, że oprócz masy #!$%@? i jakichś jego prywatnych opinii, to żadnych konkretnych argumentów odnośnie parametrów oleju nie przedstawił. Ok, rozumiem, że jest mechanikiem i ma praktyczne doświadczenie, pewnie przewinęło się przez jego warsztat sporo aut, ale nadal tylko gadka jest na filmach i pokazane zatarte silniki, których historii tak naprawdę nie zna. Jakbym miał taką 350z do normalnej jazdy, to
  • Odpowiedz