Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kiedyś w anonimowych był wpis pewnej różowej która próbowała namówić wykopowych prawików, aby nie szli się rozprawiczać do prostytutki, bo nie warto i będą tego żałować. W komentarzach rozwinęła się dość ciekawa dyskusja (grubo ponad 100 komentarzy) na temat rozprawiczania się u prostytutki. Po przeczytaniu większości komentarzy zacząłem się zastanawiać nad dwiema kwestiami i mam dwa pytania do różowych:

1. Czy Wy naprawdę uważacie, że bycie prawiczkiem w wieku od 20 do 30 lat to coś złego? Jeśli tak, to uzasadnijcie dlaczego.
2. Dlaczego wiele z Was nie byłoby w stanie związać się z facetem, który był u prostytutki? Pewnie część z Was boi się chorób wenerycznych (co oczywiste, bo sam nie związałbym się z dziewczyną, gdyby na początku znajomości się dowiedział, że ma HIV), ale załóżmy, że facet mimo korzystania z takich usług jest w pełni zdrowy. Dlaczego w takiej sytuacji nie warto się z nim związać? Czy to, że kiedyś dobrowolnie uprawiał seks za pieniądze z inną kobietą, która też się na to zgodziła, jest aż tak bardzo odrażające i niewybaczalne, że przekreśla całego faceta?

Link do wspomnianego przeze mnie wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/40989425/anonimowemirkowyznania-hejka-zauwazylam-ostatnio-n/

#roksa #divyzwykopem #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fcbe80ac3fc8b000a774eaa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 44
  • Odpowiedz
AnalnaPrzyjaciółka: Jestem dziewczyną, lat 27, aktualnie brak stałego związku i powiem ci, jak ja na to patrzę.
1. Bycie prawiczkiem nawet 30-letnim dla mnie to nie problem. Problemem byłby duży przebieg i właśnie chodzenie na prostytutki. Myślę, że czekanie, żeby to zrobić z kimś wartościowym, kogo się kocha, jest dobrym wyborem. Świadczy to o dojrzałości człowieka i jego wartości. Być może nie było jeszcze w życiu tego faceta kogoś, z kim
  • Odpowiedz
OP: @slimaczkowa: Nie, bo HIV można się zarazić na różne sposoby, ale mimo wszystko wolałbym, żeby moja przyszła dziewczyna tego nie miała, bo jednak jest to jakaś dolegliwość. Więc jeżeli dziewczyna dowie się, że chłopak z jakim się spotyka ma HIV i to jeszcze w dodatku od divy, to wtedy mogę zrozumieć, że nie chce kontynuować znajomości. Dlatego założyłem, że ewentualne partner jest na 100% zdrowy.

Chociaż z drugiej
  • Odpowiedz
AnalnaPrzyjaciółka

Nie licz na to, że chłop wyspowiada Ci się ze swojej przeszłości (chyba że idiota). Na pewnym etapie życia, mężczyzna nie może sobie pozwolić, na bycie zielonym w sprawach łóżkowych. I zdobędzie je, chociażby za pieniądze. A Ty będziesz czerpać z tego profity w postaci porządnie przetrzepanej kuciapy, zamiast prawiczego motania się.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: > Myślę, że czekanie, żeby to zrobić z kimś wartościowym, kogo się kocha, jest dobrym wyborem. Świadczy to o dojrzałości człowieka i jego wartości.


@AnonimoweMirkoWyznania: przestań #!$%@?ć te kobiece farmazony. W momencie kiedy jest to chad z ktorym sie wszystko uklada i bedziecie razem kolejnych 30lat, to jeszcze, jeszcze
ALE wiekszosc zwiazkow rozpada sie w przeciagu kilku lat i juz widze jak Ty z kolezaneczkami sie smiejecie z takiego goscia w przypadku rozstania.
Nigdy, nie spowiadajcie sie z takich rzeczyn niektóre lepiej zachować dla siebie. Jak już jestescie z 10 lat ze soba lub wiecej tomozna, ale w przypadku nowych znajomosci absolutnie nie.
Ostatnio bylem swiadkiem rozmowy kumpla z jego dziewczyna, cos wspominali ojakims gosciu ktory ma wlasnie blisko 30 lat i pierwszy raz dziewczyne, na co jego ldpowiedziała : " hahaja co za loooser "
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania
1. Uważam że jest ok. Tak się w życiu komuś ułożyło.
2. Ja nie place za seks. To poniżające że kto płaci. Dać kasę i ruchać obca babę? To już lepiej wał z kołdry sobie zrób.
To nic nie da. Jeśli twoim celem jest związek z drugą osobą to seks z prostytutka nic ci nie da.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: prawiczki robią sobie z seksu jakiegoś bożka, myślą że jak w końcu zaliczą to ich życie nagle ulegnie zmianie o 180 stopni ¯\_(ツ)_/¯ tak naprawdę seks bez miłości to zwykłe walenie konia tyle że dupą. Jedynie kiedy coś do kogoś czujesz to ma jakiś sens. Bardziej mi brakuje bliskości którą zapewniał związek niż seksu, serio
  • Odpowiedz
@Fifka23: "Poza tym seks jest tak łatwym czymś do zdobycia, że..." - że co?! Jest zupełnie odwrotnie xD Nic nie jest tak trudne do zdobycia. Osiągnięcie tego to coś niewyobrażalnego, jak z innej planety.

Niedługo kończę studia, osiągnąłem dużo sukcesów, na które sobie zapracowałem, ogrom domówek i imprez, porobione znajomości, koleżanki. Ale do seksu się nawet nie zbliżyłem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@trujpan:

będziesz czerpać z tego profity w postaci porządnie przetrzepanej kuciapy, zamiast prawiczego motania się


Ale nie wpadajmy ze skrajności w skrajność. Pójście na dziwki chyba jeszcze z nikogo nie zrobiło Rocco Siffrediego.
  • Odpowiedz
1. Czy Wy naprawdę uważacie, że bycie prawiczkiem w wieku od 20 do 30 lat to coś złego?


Nie, nie jest to nic złego.

2. Dlaczego wiele z Was nie byłoby w stanie związać się z facetem, który był u prostytutki?


Tak
  • Odpowiedz
@gra_swiatlem:

Tak jak o kobietach, które sypiały z licznymi partnerami mówi się, że się nie szanują; tak ja o mężczyznach chodzących na prostytutki mam prawo myśleć to samo.


tak z ciekawości - wy serio warunkujecie swój szacunek do drugiej osoby na podstawie tego jakie życie seksualne prowadzi (lub nie prowadzi)? i znacie poza wykopem kogokolwiek normalnego i zdrowego psychicznie kto robi podobnie?

jeśli serio tak, to szczerze gratuluję, Polska 2020
  • Odpowiedz