Wpis z mikrobloga

rozwieje wasze wątpliwości już w tym momencie. Nie zamierzam urządzać zbiórek. Czekam, kiedy odbędę ostatnią wizytę na Szkolnej.
Mam dosyć ciągłego wydzwania przez pacjenta. Telefon muszę mieć wyciszony, bo nie da się pracować.

Sytuacja jest patowa, tylko nie wiem jak można ją rozwiązać. pan Krzysztof wymaga specjalistycznej opieki i higieny. Major jest osobą uzależnioną i nie ma zamiaru się leczyć. Dotrzymuje danego słowa tylko w 50%, nie można na niego liczyć.

Wkurzające jest stanie pod zamkniętą bramką i czekanie aż przyjedzie Jacek . Nie wiem dlaczego tak wieszacie psy na tym człowieku , bo to on mi pomaga: przeskakuje przez bramki , wciąga Majora z powrotem na łóżko żeby Krzysztof zgodził się na opatrunek i toaletę. To on dowozi zgrzewki wody maślanki i tym podobne. I podobnie jak ja ma po 50 połączeń od Krzyśka, który nas szantażuje że wyjdzie na dwór szukać Wojtka i się przewróci.

Z mopsem rozmawiałam i znają moje zdanie. Twierdzą że robią co mogą ale sądy działają opieszale. Jedyne co mogę zrobić, to przesłać im moje oficjalne stanowisko za potwierdzeniem odbioru żeby pozostał po tym jakiś ślad.
Jeśli zabraknie mnie i Jacka to nie wiem jak dalej będzie wyglądała cała sytuacja. Nie mam pojęcia , czy pan Krzysztof ma jakieś inne dochody niż te z mlecznego człowieka
#kononowicz #patostreamy
  • 52
  • Odpowiedz
@EMIL_KUPIEC Wychwalanie jakże opiekuńczego Jacka świadczy że to konto centrali z Bielska, zresztą która pielęgniarka w średnim wieku założy konto na portalu z śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
Nie wiem dlaczego tak wieszacie psy na tym człowieku , bo to on mi pomaga: przeskakuje przez bramki , wciąga Majora z powrotem na łóżko żeby Krzysztof zgodził się na opatrunek i toaletę.


@Asp140: bo jest członkiem gangu lateksów, którzy mają dostęp do materiałów specjalnych, dostęp do podglądu on-line z kamer. Rządzi się jak u siebie, zwłaszcza, gdy kolejny raz zachleje z wojtkiem co notorycznie mu się zdarza.
  • Odpowiedz
@DonTadeo: teraz będę bezczelna, bo już mam dość: #!$%@? się chłopcze od pielęgniarki w średnim wieku, która potrafi posługiwać się Internetem , ma konta na różnych dziwnych stronach i w dodatku jeździ na Woodstock.
  • Odpowiedz