Wpis z mikrobloga

Pamięci moich rodziców, którzy choć przyczyni się do powołania na świat tak bezwartościowej jednostki społecznej, to byli dla mnie całym światem. Wychowali mnie, mimo iż, sprawiałem problemy; mieli do mnie cierpliwość i poświęcali mi uwagę, choć nie byłem tego wart. Nigdy nie przyznałem się do tego, że pomiatano mną w podstawówce, nigdy nie wytłumaczyłem im , że moje zachowanie w liceum było efektem dostania kosza od laski, w której się zabujałem. Cholerne zrządzenie losu chciało, że stałem się tym kim jestem teraz. Właściwy przegryw to coś więcej niż tylko biadolenie o Julkach, Oskarkach, cuckoldach, "doktorze Szarpanki" i cholera wie czym jeszcze, to uczucie bycia zrąbanym nie tylko od zewnątrz, ale zwłaszcza od wewnątrz i życia z tym ciężarem. Nie każdy miał udane dzieciństwo, mi jednak moi rodzice dali całkiem niezłe w miarę w ich możliwości i z całego serca dziękuje im za to.

Dla wielu takie wpisy to żenada, ale szczerze - wali mnie to po całości. Możecie mnie zignorować, jechać po mnie jak po gównie za odejście od dogmatów tagu, lub też ubóstwiać za niby oryginalność.Ja mam tylko tyle do powiedzenia... po prostu napisałem kolejny wysryw w godzinach nocnych bo czułem taką potrzebę i tyle. Jeśli nie macie mi nic ciekawego do dodania to skrolujcie dalej, w końcu znajdziecie coś odpowiadającego Waszym wymogom. Dziękuję za uwagę.
The Offspring - Gone Away
#przegryw #itakniezrozumiecie #dedykacjemuzyczne #nienawiscdosamegosiebie
CulturalEnrichmentIsNotNice - Pamięci moich rodziców, którzy choć przyczyni się do po...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach