Wpis z mikrobloga

Na Netflixie można obejrzeć ciekawy dokument ("The Truth about alcohol")o zmniejszeniu spożywania jednostek alkoholu na tydzień w Brytfannie. Przy okazji można się dowiedzieć ciekawych rzeczy...jak a-----l przed snem wpływa na jakoś naszego snu i inne
@Miser: jak to jest z normą picia alkoholu u was na tydzień lub miesiąc #niebieskiepaski, pytanie też do #rozowepaski #pytanie #trudneaprawy #browary #a-----l

Pytanie nr 1. Czy picie browarów po pracy codziennie uważacie za coś normalnego? Ja uważam, ze to podchodzi pod alkoholizm. Nie ważne czy pijesz 1 czy 3. Codziennie powtarzana czynność prowadzi do uzależniania. Mózg się przyzwyczaja do tego błogiego stanu i, że dostaje to systematycznie.
Pytanie nr 2. Czy umiecie spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi bez picia alkoholu? Czemu nie umiecie inaczej? Nie umiecie wyluzować na trzeźwo?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@winimarti: ale czemu nie? Bo tak jest dziwnie? Bo wszyscy tak robią i ulegamy wpływom socjologicznym? Czy konsumpcjonizm nas zaślepił... robią na nas niezłą forsę
  • Odpowiedz
@Miser: Myślę, że za głęboko szukasz, psychologia, socjologia, psychiatria to nauki odległe dla większości społeczeństwa, nie wszyscy tak robią o czym wiemy oboje
  • Odpowiedz
@Miser: czy n-----ć to nie wiem, moge Ci dać przyklad mnie, raz mam ochote sie n-----c i odciac raz w ogole nie chce tak robic i siedzie przy wodzie, trzeba odroznic dwie rzeczy jak ktos chce sie napic wie kiedy skonczyc, alkoholik nie wie kiedy i wyrabia w sobie schemat jak moj tata np, bardzo dlugo mozna nad tym dyskutowac, jesli masz takie doświadczenia i tego nie akceptujesz po prostu
  • Odpowiedz