Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam wrażenie że ostatni 1 rok to tematy 99% polityka ? Już się wytrzymać nie da od tego, z każdej strony atakują czy to #lewica czy #prawica serio mam to gdzieś już wszystko jest po to by doić $$$ z ludzi ciężko pracujących. Strajki kobiet na początku coś tam czytałem mówię spoko ale nagle dostaje filmik że mam przepraszać za bycie facetem i takie coooo XD? Chyba potrzebny będzie konkretny detox i odreagować w jakimś ciepłym kraju ten postkomunistyczny dołek, Mam wrażenie że wszyscy skakają sobie do żył w zasadzie bez celu, skutku. Muszę jakiś plan ogarnąć jak przez np 7 dni nie wiedzieć nic o polityce, czy coś takiego

#bekaztwitterowychjulek #bekazprzegrywow #incel ##!$%@?
#przegryw #blackpill #depresja #p0lka #alternatywka #socjologia
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@oskarek1999:
Ta, teraz np na apkach randkowych ludzie często wypisują swoje poglądy polityczne, a kiedyś często kiedy chciałeś gadać z jakąś osobą o polityce, to mogłeś usłyszeć "nie wiem, ja tam się nie interesuje polityką". Tym bardziej kto poruszał takie tematy na początku znajomości xD Teraz co druga dziewczyna to zadeklarowana "lewaczka", a ludzie na około wyzywają się od lewaków i prawaków, sami nie zdając sobie sprawy, że te terminy to
@oskarek1999: mnie się aktualnie związek rozpadł przez politykę. Bo ja jestem bardziej na lewo, a on był na prawo. Nie była to jakaś miłość na zabój, ale i tak dziwnie rozstać się z kimś z powodu niezgodności poglądów politycznych XD