Wpis z mikrobloga

ramen


@AgentGRU: uzyłem tego kiedyś jako symbolu trendu we wpisie gdzie przyrównywałem zachwyt normikow nad trendy kapelami "black metalowymi" do zachwytu hipsterow nad np. ramen (o ktorym prawie nikt kilka lat temu w Polsce nie słyszał)

i tak już zostało - jestes normikiem i sluchasz trendy kapel bo kolega barber ci puscil i powiedzial ze sa modne? to koreluje z tym ze jesz ramen na brunch ;)

EDIT: do tego
  • Odpowiedz
i tak już zostało - jestes normikiem i sluchasz trendy kapel bo kolega barber ci puscil i powiedzial ze sa modne? to koreluje z tym ze jesz ramen na brunch ;)

EDIT: do tego dochodzą new balancy, ray bany, podkręcany wąs, kumasz


@Wachatron: co to za pozerstwo xD to ja jestem jeszcze starym metalem jak chodze w starych spodniach i ciemnej bluzie xD
  • Odpowiedz
co to za pozerstwo xD to ja jestem jeszcze starym metalem jak chodze w starych spodniach i ciemnej bluzie xD


@AgentGRU: powiem ci w sekrecie ze mam #!$%@? na to wszystko, ale lubię patrzeć jak cześć ludzi się triggeruje i placze, ze przez takich jak ja nie mogą nic na tag wrzucić xDDD
  • Odpowiedz
@Winkey: Wiem, że to tylko mem, ale ogromnie bóldupię po przeczytaniu kilku komentarzy na YT, że Ghost to jeden z najważniejszych zespołów metalowych ostatnich lat i że to takie współczesne Mercyful Fate. Podjarany wbijam na YT, włączam kilka z ich najpopularniejszych utworów i co?

NO I DRAMAT #!$%@? XD Przecież to jest jakiś pop-rock dla zbuntowanych nastolatek xD Co oni niby mają wspólnego z Mercyful Fate? Chyba #!$%@? tylko to,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Psychopathy_Red: Ghost to syf w #!$%@?, też totalnie nie rozumiem fenomenu tego zespołu, nawet byłem na koncercie (supportowali Metallike) i #!$%@? takiego falszu już dawno nie słyszałem xDD
  • Odpowiedz
@Psychopathy_Red: ja tam do Ghost nic nie mam, ale faktycznie bardziej to hard-rock w stylu Blue Oyster Cult niż metal. Polecam mieć #!$%@? i słuchać tego co się chce a nie tego co brudasy uznają za trv xD
  • Odpowiedz