Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do posiadaczy produktów Aplle.
Czy są jakieś emulatory np gba lub dsa na tą platformę?
Kiedyś jak posiadałem telefon z Androidem to było tego pełno a na jabłuszko ni ch..a nic nie mogę znaleźć.
Najlepiej z jakiś oficjalnych źródeł,bez jakichkolwiek jailbrake’ów i itp. Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc.
#gry #staregry #apple #emulator #emulacja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bleper nie jest źle, ale nie rozważasz się zabezpieczyć i wziąć zasilacz 650 lub 700? Mam właśnie 700 polmodularny od BeQuiet i pamiętam był tańszy niż 600 czy 650.

Procek spoko, ram dobry, wygląda git. Osobiście wziął bym AMD kartę graf. Albo 3070 jeśli już ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie jest źle ogólnie. Serio.
  • Odpowiedz
Kiedyś jak posiadałem telefon z Androidem to było tego pełno a na jabłuszko ni ch..a nic nie mogę znaleźć.


@Bleper: Kupiłeś telefon, który słynie z tego, że uj może, a teraz chcesz, by ten telefon robił coś więcej niż dzwonienie/smsowanie i przeglądanie internetu?
  • Odpowiedz
  • 0
@kupkesobieciagne: To nawet nie tak,że kupiłem. Stary telefon szlag trafił a był na androidzie. Żona używała iphona a że kupiła nowszy model to stary oddała mi. Sam z siebie bym go nie kupił. Tak więc dopiero uczę się jakie możliwości ma iOS i zadaje pytania. Ale ogólnie to przyznaje racje że Android lepszy niż iOS.
  • Odpowiedz